Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 24.06.2020
Toplu Yemek Üreticileri ve Catering Firmaları Rehberi yayında
Catering Guide tarafından hazırlanan Ortakalan İçerik Ortaklığı Programı'nın ilk ürünü 'Toplu Yemek Üreticileri ve Catering Firmaları Rehberi', Bilgi Bankası'nda yayına sunuldu

Ticari yayınlar yapmak isteyen yayıncı kuruluşlar, bağımsız editörler ve araştırmacılar ile sektörel ya da ticari bilgi üreticileri ve araştırma şirketleri için tasarlanan Ortakalan İçerik Ortaklığı Programı'nın ilk ürünü 'Toplu Yemek Üreticileri ve Catering Firmaları Rehberi', Bilgi Bankası'nda yayına sunuldu.

Catering Guide tarafından hazırlanan rehber, büyük bir istihdam yaratan ve pek çok farklı sektörün gelişimine sağladığı katkı sağlayan toplu yemek ve catering sektörü için en doğru ve en güncel kaynak konumunda. 

700'ün üzerinde firmanın ayrıntılı bilgilerine yer veren 'Toplu Yemek Üreticileri ve Catering Firmaları Rehberi'nde il bazında detaylı arama seçeneği de bulunuyor.

'Toplu Yemek Üreticileri ve Catering Firmaları Rehberi'ni incelemek ve satın almak için tıklayın.

Catering Guide Dergisi Yayın Yönetmeni Dursun Arık ile 'Toplu Yemek Üreticileri ve Catering Firmaları Rehberi' ve Ortakalan İçerik Ortaklığı Programı kapsamında geleceğe dair planlanan yeni bilgi servisleriyle ilgili gerçekleştirdiğimiz röportajı okumak için tıklayın.

Ortakalan İçerik Ortaklığı Programı'nın ayrıntılarını anlatan haberi okumak için tıklayın.

Ortakalan