Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
ANKAGROSS (Ankara) haberi 2.12.2019
7'nci AnkaGross Kazan'da açıldı
Ankara'nın gross marketi AnkaGross, geçtiğimiz günlerde Kazan'da müşterilerine kapılarını açtı

“Çok Al, Az Öde” sloganıyla yola çıkan AnkaGross; Mamak, Eryaman, Çayyolu, Elvankent, Ayaş Yolu, Keçiören mağazalarından sonra 7’nci mağazasını geçtiğimiz günlerde Atatürk Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 109/A Kazan adresinde Ankaralılarla buluşturdu. Müşterilerin sabah saatlerinden itibaren yoğun ilgi gösterdiği açılışa, çok sayıda iş ortağı katıldı.  

Mağaza açılışı sonrasında davetlilere mağazayı tanıtan AnkaGross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, “Gross market; zamanı kısıtlı tüketiciye, işyeri mutfaklarına, restoran ve cafe işletmelerine uygun fiyatlarla daha fazla çeşit ve marka sunan toplu alışveriş yapma imkanı veren yerlerdir. Tüketicilerin talepleri ve ticaret yapma şekli değişirken yıllardır edindiğimiz tecrübemizle değişen müşteri taleplerini karşılamak için, ürün gamı ve fiyat aralığı değerlendirmeleri yaptık ve 7’nci mağazamızı müşterilerimizin hizmetine sunduk. Müşterilerimizi talep ettikleri nitelik ve kalitedeki ürünleri iyi hizmet ve uygun fiyatlarla buluştururken, keyifle alışveriş yapacakları bir alışveriş ortamı hazırladık” dedi.

Altunbilek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Meyve sebzeden şarküteriye, et, unlu mamullerden özellikle meyve ve sebzede iyi tarım uygulamalı ürünlere, unlu mamullerde tatlılarımızda glikoz içermeyen yüzde 100 pancar şekerinden üretilmiş ürünlerden daha birçok zengin çeşitli ürünlerle müşterilerimize sağlıkla, keyifle bir alışveriş atmosferi sunmaya çalışacağız. Ürün satışlarında tazeliğe, hijyene, sürekli uygun fiyata, bol çeşit ve lider marka ürünlerde avantajlar sunulmasıyla birlikte ev, ofis, işletme, restoran ve otellerin profesyonel iş ve çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.”