Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 CERGİBOZANLAR (Gaziantep) haberi 9.06.2021
''Alışverişiniz çocuklara mutluluk olsun''
Cergibozanlar ve Pakmaya iş birliğiyle başlatılan ''Alışverişiniz çocuklara mutluluk olsun'' kampanyası kapsamında, Haziran ayı boyunca Cergibozanlar mağazalarından yapılacak Pakmaya markalı ürün alışverişlerinden elde edilen gelir, çocuk bakım evlerinde kalan kimsesiz, yardım ve bakıma muhtaç çocukların ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılacak

Gaziantep ve Urfa’da yer alan 26 mağazasıyla hizmet veren Cergibozanlar, kimsesiz çocuklarımızın yüzünde bir tebessüm, küçük yüreklerinde bir sevinç tomurcuğu olabilmek için sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. 

Bu projelerden biri de Pakmaya iş birliğiyle başlatılan “Alışverişiniz çocuklara mutluluk olsun” kampanyası. Kampanya kapsamında Haziran ayı boyunca Cergibozanlar mağazalarından yapılacak Pakmaya markalı ürün alışverişlerinden elde edilen gelir, çocuk bakım evlerinde kalan kimsesiz, yardım ve bakıma muhtaç çocukların ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılacak.

Cergibozan yetkilileri, söz konusu kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Geleceğimiz olan yavrularımıza her fırsatta çeşitli şekillerde yardım etmeyi planlıyoruz. Bu kapsamda kendi projelerimizin dışında da tedarikçi firmalarımızdan gelen her türlü sosyal sorumluluk projesine heyecan ve özveriyle kucak açıyoruz. Artan gıda fiyatları ve çeşitlenen ihtiyaçlarımıza karşılık, bütçemizin kendi ihtiyaçlarımızı karşılamakla sınırlı kaldığı bir dönemde bu tür yardımların öneminin farkındayız. 

Alışveriş hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri. Bu kampanya ile kendi evimizin ihtiyaçlarını karşılarken yardıma muhtaç çocuklarımıza küçük de olsa katkıda bulunmanın, müşterilerimizin de hoşuna gideceğini düşündük. Yıllardır hizmet verdiğimiz perakende sektöründe amacımız, müşteriye kaliteli ürünü uygun fiyata satmanın yanı sıra çevremizdeki insanlara yarar da sağlamak.

Başlattığımız kampanya kapsamında sadece Cergibozanlar Market olarak kalmayıp, tüm yerel marketlerle birlikte kampanyamızı büyütüp, daha fazla çocuğa ulaşmayı, daha fazla çocuğun hayallerine ortak olmayı hedefliyoruz. Tüm bu çabamız çocuklar mutlu olsun diye. Unutmayalım, çocuk gülerse dünya güler.”