Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ALTUNBİLEKLER (Ankara) haberi 5.04.2021
Altunbilekler'de Ramazan'ın bereketi paylaştıkça artıyor
Ramazan ayında paylaşmanın mutluluğunu yaşamak ve sevdiklerinin, çalışanlarının, ihtiyaç sahiplerinin gönlünü kazanmak isteyenler için, Altunbilekler mağazalarında cazip birçok farklı seçenek bulunuyor

Ankara’nın güçlü perakende zincirlerinden Altunbilekler, sevdiklerine hediye sunmak veya ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmak, Ramazan bereketini paylaşmak isteyenler için birçok seçenek sunuyor. Müşterilerinin bütçelerine uygun erzak paketleri sunan Altunbilekler, bütün mağazalarında Ramazan Kolisi hizmeti vermeye başladı. Aynı zamanda her mağaza bünyesinde, içerisinde 50 TL-100 TL ve 200 TL bulunan Bereket Kartlar müşterilere hızlı ve pratik bir çözüm sunuyor. Farklı tutarları olan kartları almak isteyen müşterilerini de düşünen Altunbilekler istediğiniz tutara kadar çıkabileceğiniz Kurumsal Kartlar ile büyük işletmelere, fabrikalara, sendikalara ve kurumlara çözüm üretmeye hazır. 

Altunbilekler firmasının verdiği bilgiye göre, Standart Erzak Paketi, 99,95 TL fiyatla satışa sunuluyor. Pakette Tat Osmancık Pirinç 1 Kg, Tat Pilavlık Bulgur 1 Kg, Tat Kırmızı Mercimek 1 Kg, Tat Nohut 1kg, Tat Makarna 2x500 G, Tat Arpa Şehriye 500 G, Doğuş Çay 500 G, Veyss Şeker 1 Kg, Marmarabirlik Zeytin 500 G, Tukaş Salça 830 G, Tat Mercimek Çorba 1 Paket, Tat Şehriyeli Tavuk Çorba 1 Paket, Salina Tuz 750 G, Tat Un 1 Kg ve Orkide Ayçiçek Yağı 1 L olmak üzere 15 çeşit ürün bulunuyor. 

Kurumsal Kart ve Ramazan Kolisi için 0312 815 47 84 numaralı telefon aranabilir.