Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 7.10.2019
Anuga'yı Ortakalan.org'dan takip edebilirsiniz
Almanya Köln'de devam eden Anuga Fuarı ile ilgili tüm güncel gelişmeleri Ortakalan.org'ta Anuga Grubu altında takip edebilirsiniz

Dünyanın en büyük gıda fuarı Anuga, 9 Ekim akşamına kadar Almanya Köln'de devam edecek. Sektörün önemli buluşması ile ilgili tüm haberleri, güncel olarak Ortakalan.org'ta 'gruplarım' bölümünde yer alan Anuga 2019 grubunu takip ederek izleyebilir ve gönderileri kaydederek kendi haber arşiviniz içine alabilirsiniz. Grupta organizasyon tarafından yapılan resmi basın bilgilendirmelerinin yanı sıra katılımcı Türk firmalarından haberler, Anuga'da gerçekleştirilen etkinliklerle ilgili haberler ve katılımcı firmaların paylaşımları yer alıyor. Ayrıca fuarı yerinde takip eden Ortakalan Kurucusu Babur Akyol'un güncel izlenimleri ve fuar sonrası gerçekleştireceği değerlendirmelerini, yine fuar sonrasında Koelnmesse tarafından organizasyonla ilgili yapılacak olan resmi bilgilendirmeleri Anuga 2019 grubunda bulabilirsiniz.

Tüm Ortakalan üyelerine açık olan grubu takip etmek için buraya tıklayın ve sonrasında grup sayfasında takip et başlığına tekrar tıklayın.