Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 AROMA haberi 6.09.2019
Aroma, Juiceful İstanbul Summit’e katıldı
Aroma, Meyve Suyu Endüstrisi Derneği tarafından düzenlenen organizasyonda doğal ve katkısız ürün gamını tanıttı

Meyve Suyu Endüstrisi Derneği (MEYED) tarafından Uluslararası Meyve ve Sebze Suyu Üreticileri Federasyonu (IFU) ile Avrupa meyve suyu sektöründe rekabeti ve kalite kontrolünü sağlamak amacıyla çalışan öz denetim kuruluşu SGF (Secure-Global-Fair) Eurasia Roadshow işbirliği ile 5 Eylül’de gerçekleştirilen 10. İstanbul Juiceful Summit, dünyanın farklı ülkelerinden gelen uzmanları ve sektör temsilcilerini ağırladı.

Türkiye’nin ilk meyve suyu markalarından olan Aroma, “%100 Meyve Suyu” ürün grubuyla 10. Juiceful Summit’te yer aldı. Türkiye’de %100 meyve suyu kategorisinde ilk üretimi yapan meyve suyu firmalarından olan Aroma, geniş ürün yelpazesindeki lezzetleri katılımcılarla buluşturdu. %100 meyve suyu kategorisinde yer alan ürünlerinde; ilave şeker, koruyucu ve katkı maddeleri yer almamaktadır.

Tohumdan üretime, üretimden dağıtım noktasına kadar her aşamada, dalından koparılan meyvenin kalite ve lezzetinin korunması için çalışan Aroma, 1968 yılından bu yana tüketicilerine doğal ve lezzetli meyve suları sunuyor.