Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ANKAGROSS (Ankara) haberi 8.06.2021
Ayaş Yolu Anka Gross yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam ediyor
Ankara'nın dört bir yanına kurduğu mağazaları ile perakende sektörüne gross market kültürünü öğreten Ankara'nın gross marketi Anka Gross, Ayaş yolu mağazasını yeniledi

Alışveriş deneyimini artırmak amacıyla yapılan yenilemeyle birlikte, Yatırım ve İş Geliştirme Direktörü Önder Altunbilek, mağaza içerisindeki bölümlerde değişiklik yapıldığını, kişisel bakım ve tekel reyonlarının genişletilerek yeni bir konseptle müşteriye sunulduğunu açıkladı. Taze reyonlarının her zamanki gibi ön planda olduğu mağazada kuruyemiş reyonunun yenilendiği, unlu mamuller reyonunda günün her saati sıcacık lezzetler müşterilerle buluştuğunu belirtti. 

Yaklaşık 2 bin metrekaresinin ev tekstilinden bahçe mobilyasına, oyuncaktan mutfak eşyasına kadar geniş bir ürün yelpazesine ayrılmış gıda dışı reyonunun bulunduğu 4 bin 500 metrekare üzerine kurulu mağazada en az 100 araçlık otopark mevcut. 11 kasalık çıkış alanı ile sıra beklemeden mesafeli bir satış alanı sunulan mağaza, yenilenen reyonlarıyla, müşterilerine birbirinden farklı kampanyalar sunuyor.

Mağaza yenileme sürecini hakkında konuşan Anka Gross Satış Koordinatörü İsmail Altunbilek ise “Müşterilerimizin alışverişten aldıkları keyfi en üst düzeye çıkarmak bizim birinci hedefimiz, bunun için mağaza içerisinde gerekli bütün düzenlemeleri yaptık. Biz yapılan düzenlemelerden çok memnun kaldık, müşterilerimizin mağazamıza gelmelerini dört gözle bekliyoruz, en önemli kazanım müşteri teveccühü, bunu alacağımıza inanıyoruz” dedi.