Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 BİLGİ A.Ş. haberi 24.03.2020
Bilgi AŞ mücadeleye katkı sağlıyor
Bilgi AŞ, Covid-19 salgınının çalışanları ve müşterileri üzerindeki etkilerini en aza indirgemek için aldığı tedbirlerle mücadeleye katkı sağlıyor

Bilgi AŞ yetkilileri, konuyla ilgili şunları söyledi: “Yaşadığımız bu zor günlerde çok daha dikkatli olmak, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için aldığımız tedbirlerle mücadeleye katkı sağlıyoruz. Hizmetlerimizi kısıtlama olmadan sürdürebilmek için evden çalışma ortamlarımızı hazırladık. Ayrıca nöbetçi ekibimiz, destekler uygulamamızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Müşterilerimiz için www.bilgias.com web sitemiz üzerinde kurumsal çözümlerimizi, yine kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına kısa sürede çözüm üretmek için Fırsat Depo (www.firsatdepo.com) e-ticaret platformu üzerinden müşterilerimize çok daha yakınız.

Perakende sektörü için gerekli kurumsal teknoloji çözümleri, barkod okuyucu, el terminali, barkod yazıcı, yedek parça ve sarf malzeme ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılayabilirsiniz. Proje ve farklı çözüm ihtiyaçlarınız için mail ile ulaşmak için info@bilgias.com adresine yazabilirsiniz.

Ülkemiz ve tüm dünyada yaşadığımız bu zor günleri en kısa sürede birlikte yeneceğimize gönülden inanıyoruz.”