Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 13.01.2021
Bilgi AŞ, Ortakalan Sanal Fuarı'nda
Bilgi AŞ, temsilcisi ve partneri olduğu güçlü firma ve çözümleri ile 22-26 Şubat günleri arasında gerçekleştirilecek Ortakalan Sanal Fuarı'nda

Ortakalan Sanal Fuarı, 22 Şubat 2021 Pazartesi günü saat 09.00’dan itibaren 26 Şubat 2021 Cuma günü saat 19.00’a kadar, 24 saat açık olacak. Sektörün önde gelen firmaların katılımıyla B2B görüşmelerin merkezi olacak sanal fuarı Ortakalan.org üyeleri ücretsiz şekilde ziyaret edebilecek.

Ortakalan'ın yazılım ekibi tarafından geliştirelen sanal fuar modülüne giriş yapmak için hesabınızda online olmanız ve etkinlik sayfasında sağ tarafta bulunan Etkinliğe Gir butonuna tıklamanız yeterli.

Sanal fuarı ziyeret eden Ortakalan.org üyeleri, fuar katılımcısı firmalar hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilecekleri elektronik kataloğa ve fuarın sonuç raporuna ulaşma hakkına da sahip olcak. Ayrıca fuar katılımcısı firmalarla kurulan tüm bağlantılar, ziyaret edilen standlar ve stand görevlileriyle gerçekleştirilen mesajlaşmalar, fuar sonrasında da ulaşılabilecek özel bir alanda ziyaretçilere rapor olarak sunulacak.

Ortakalan Sanal Fuarı ile birlikte Ortakakıl Konferansları 2021, 5 gün boyunca, 20 ana oturum ve çok sayıda özel oturumla, Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinden sektör paydaşlarını online ortamda bir araya getirecek. 

Ortakalan Sanal Fuarı Katılımcısı Bilgi AŞ, yaklaşık 20 yıllık Türkiye perakende sektör tecrübesiyle özellikle gıda perakende şirketlerinin kurumsal teknoloji ve bilişim ihtiyaçları konusunda çözüm ortağı olarak hizmet veriyor. Konusunda uzman çalışanlarıyla perakendecilere danışmanlık, sistem yönetimi, yazılım ve donanım hizmetleri veren Bilgi AŞ, kurulduğu günden bu yana “ölçmek bilmek, bilmek yönetmektir” şiarıyla tüm iş süreçlerini uluslararası kabul görmüş, alanlarında lider iş ortaklarıyla sürdürüyor.

Bilgi AŞ hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Programın tamamını incelemek, sponsorluk, fuar katılımı veya bireysel katılım başvurusunda bulunmak için tıklayınız.