Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 BİLKUR BİLGİSAYAR haberi 7.10.2019
Bilkur'dan Sunlux XL-2024 çok yönlü lazer barkod okuyucu
OT/VT (Auto ID) ürünlerinden Sunlux XL-2024 model masaüstü barkod okuyucu cihazı, barkodlu çıkışın yoğun olduğu market gibi yerlerde kullanıcıların tercihini kolaylaştırıyor

Hızla gelişen teknoloji hayatın her yerinde ve her zaman onlarca kolaylık sağlıyor. Teknolojinin gelişimi, bilginin hızlı ve doğru bir şekilde alınması, her alanda verimliliği artırdı. 30 yıllık tecrübesi ile Bilkur, uzmanlık alanı olan OT/VT (Auto ID) ürünleri ile Türkiye’de hayatı daha da kolaylaştırmaya çalışıyor.

OT/VT (Auto ID) ürünlerinden Sunlux XL-2024 model masaüstü barkod okuyucu cihazı, geniş okuma penceresi, Saniyede 1620 tarama, 24 tarama çzigisi, USB, RS-232 iletişim portlarını desteklemesi ve kolay kurulum gibi özellikleri ile barkodlu çıkışın yoğun olduğu market gibi yerlerde kullanıcıların tercihini kolaylaştıran bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Sunlux XL-2024 masaüstü barkod okuyucusu hakkında daha fazla bilgi almak için www.bilkur.com.tr web sitesini ziyaret edebilir veya bizzat arayarak Bilkur’dan bilgi edinebilirsiniz.