Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 BIZERBA TÜRKİYE haberi 13.02.2020
Bizerba Türkiye ilk EuroShop fuarında
Otomatik tartım ve etiketleme alanında çözümler üreten Bizerba, 16-20 Şubat günleri arasında Düseldorf'ta düzenlenecek olan EuroShop'a katılacak

2018 yılından bu yana kendi ofisi ile Türkiye’de hizmet veren ve halen perakende tip teraziler, dilimleme makineleri, özellikle üretim tesisleri için tasarlanmış tartma/etiketleme çözümleri ile Xray ve metal dedektör gibi gelişmiş çözümleri ile pazarda öne çıkan Bizerba Türkiye, 16-20 Şubat günleri arasında EuroShop’a katılacak. Bizerba Türkiye, 6’ncı salon E58 numaralı 288 metrekarelik standı ile katılım sağladığı fuara tüm sektör paydaşlarını ürün ve çözümlerini deneyimlemeye bekliyor.

Fuar çalışmalarıyla ilgili Bizerba Türkiye Genel Müdürü Erkut Uzun, şunları söyledi: “EuroShop, perakende yatırım malzemeleri hakkında dünyanın en büyük fuarı durumunda. Gelecek odaklı, perakende sektörü kadar dinamik olan fuar tüm trend ve konuları geleceğe uzanan yolda bizlere sunuyor. EuroShop’ta ziyaretçilerimize ‘Make more out of your store’ mottosu ile şu çözümleri sunacağız: Dijital alışveriş deneyimi ile mağaza içi siparişten ödeme noktasına kadar AI (yapay zeka), kayıp kaçak önleyici sistemler, müşterilerin zaman kaybetmeden alışveriş deneyimi sağlaması için çözümler sunuyor. Mağazanın her metrekaresinden daha fazla verim sağlamak için servis reyonlarından digital unlu mamuller standına kadar benzersiz çözümleri görebilirsiniz. Mağaza içi tüm cihazların nasıl daha fazla birbiri ile haberleşebildiği, merkezi yönetilebildiği sunulacak. Ayrıca market tipi barkodlu terazilerin geleceğine yön veren yeni nesil barkodlu terazimizin dünya lansmanına bu fuarda şahit olacaksınız. Türkiye’den katılım sağlayacak tüm müşteri ve sektör paydaşlarımızı standımıza çözümlerimizi sunmak için davet ediyoruz.”