Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ÇAĞRI MARKET (İstanbul) haberi 29.04.2021
Çağrı'dan 'göz hakkı' uygulaması
İstanbul ve İzmit'te bulunan 64 mağazasıyla hizmet veren Çağrı Market, şubelerinde çocuklar için ücretsiz 'göz hakkı' reyonları hazırladı

Çağrı Market, çocuklara Ramazan'da paylaşmanın önemini aşılamak ve yüzlerinde tebessüm oluşturup, bir nebze mutlu edebilmek için şubelerinde ücretsiz ‘göz hakkı’ reyonlarını hazırladı. Çocukların sevdiği meyvelerin yıkanıp hazırlandığı sepetteki her şey ücretsiz olarak alınabiliyor. Çağrı Market’in bu uygulaması sosyal medyada da yayılarak çok sayıda kişiden alkış aldı.

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Çağrı Market Genel Koordinatörü Sabri Otu şunları söyledi: “Kurulduğumuz ilk günden bu yana müşterilerimizle bir aile gibi olmayı hedefliyoruz. Bu yüzden aslında bulunduğumuz tüm lokasyonlarda uzun yıllar boyunca kalıyor, müşterilerimize daha farklı ve hayatlarına dokunan bir deneyim sağlarız diye çabalıyoruz. Kendimize de bu yüzden aslında ‘Sınırsız Müşteri Mutluluğu’ diye bir slogan seçtik. Çünkü bizim için müşteri memnuniyeti her zaman bir adım daha önce. 

Bu uygulamayı da planlarken Ramazan ayının paylaşma ve iyi niyet ayı olduğunu aklımızda tutarak ilerledik. Bizler oruç tutuyor olabiliriz ama marketimizi ziyaret eden yavrularımızın göz hakkı olduğuna inanıyoruz. Onlara sunacağımız sağlık dolu bir sepet hem onlara paylaşmanın güzelliğini öğretecek hem de ikramın değerini anlatacak diye düşünüyoruz. Bu uygulamayı Ramazan döneminde başlattık ve hedefimiz mağazalarımızda bunu devam ettirebilmek, miniklerimize küçük de olsa bu değerlerimizi gösterebilmek. Aynı zamanda misafirperverliği farklı ikramlarla bir araya getirerek bunu bir Çağrı Market kültürü haline dönüştürmek istiyoruz.”

Ortakalan