Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 CARREFOURSA (Ulusal) haberi 7 Ağustos 2019
CarrefourSA Kurban Bayramı'na farklı alternatifler sunuyor
Yaklaşan Kurban Bayramı ile birlikte canlı kurban satışı ve kurban kesimi ile vekaleten kurban satış hizmeti sunan CarrefourSA, hem marketlerinden hem de carrefoursa.com adresinden ve CarrefourSA online market uygulamasından sipariş alıyor

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, sahip olduğu 26 yıllık tecrübesiyle yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hem canlı hayvan satışı hem de vekâleten kurbanlık paketleriyle farklı alternatifler sunuyor.

Büyükbaşta, kurban paketini 4’üncü gün teslim almak isteyenlere özel indirim 
CarrefourSA’da bu yıl da Vekâleten; Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi, Karaman Koç Kurban Paketi ve Kıvırcık Koç Kurban Paketi olmak üzere üç farklı seçenek bulunuyor. 
 
Vekaleten Kurban paketini bayramın 4’üncü günü teslim almak isteyenlere özel indirim uygulanıyor. Buna göre, en az 20 kilogramlık kemiksiz vekâleten Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi, bin 395 TL’den satılıyor. Bu bedel ayda 155 TL’den 9 taksitte ödenebiliyor. Vekâleten Kurban paketlerini Axess Kart ile satın almayı tercih edenlere ayrıca yüzde 10 indirim sağlanıyor. Paket bedeli bin 256 TL olurken, aylık 139,56 TL taksitle 9 ayda ödenebiliyor.   

En az 20 kilogramlık kemiksiz vekâleten Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi ise bin 445 TL’den satışa sunuluyor. Bu bedeli, kredi kartı ile ayda 160,6 TL olmak üzere 9 taksitte ödemek mümkün. Axess kartı olanlara ise yüzde 10 indirim yapılıyor. Böylece vekaleten büyükbaş Hisse kurbanın fiyatı bin 301 TL’ye düşüyor. Bu bedel de ayda 144,6 TL’den 9 taksitte ödenebiliyor. 

Vekaleten Karaman ve Kıvırcık Koç Paketleri
En az 17 kilogramlık Karaman Koç Kurban Paketi’nin bedeli ise bin 345 TL olarak belirlendi. Bu bedel, ayda 149,45 TL olmak üzere 9 taksitte ödenebiliyor. Axess kartı olanlar bu pakete bin 211 TL’ye sahip olurken, ayda 134,56 TL’den 9 taksitte ödeyebiliyorlar. 

En az 17 kilogramlık Kıvırcık Koç Kurban Paketi’nin bedeli bin 395 TL. Bu bedel, Bu bedel, ayda 155 TL olmak üzere 9 taksitte ödenebiliyor. Axess kartı olanlar bu pakete bin 256 TL’ye sahip olurken, ayda 139,56 TL’den 9 taksitte ödeyebiliyorlar.   

CarrefourSA, vekâleten kurbanlığın yanı sıra Adana M1 CarrefourSA Hiper, Mersin Limonluk CarrefourSA Hiper, Bursa Nilüfer Orhaneli CarrefourSA Hiper ile İstanbul’da MaltepePark CarrefourSA Hiper’de büyükbaş ve küçükbaş canlı hayvan satışı ve kesim hizmeti de sunacak.

Kaynağı belli, yüzde 100 yerli besi
CarrefourSA’da kurbanlık olarak satışa sunulan kaynağı belli, yüzde 100 yerli besi olan tüm küçükbaş ve büyükbaş hayvanlar, öncelikle uzman veteriner hekimler tarafından sağlık kontrolünden geçiriliyor. Kurbanlıklar, uzman veteriner hekimlerin bilgisi ve gözetimi altında sağlıklı ve hijyenik şekilde kesiliyor. Kurban kolilerinin sevkiyatı soğuk zincir bozulmadan sipariş verilen marketlere teslim ediliyor. CarrefourSA kurban kolileri belirli hipermarket ve süpermarketlerden teslim alınırken küçükbaş için kemikli olarak parçalama işlemi gerçekleşiyor, büyükbaş kurbanlıklarda ise kıyma işlemi ücretsiz olarak sunuluyor.

Marketten veya internetten sipariş 
CarrefourSA müşterileri, marketlerde bulunan Vekâleten Kurbanlık Koli Satış Masalarından kurban siparişi verebiliyor. Arzu edenler, geleneksel kurban satışı yapan marketlerden kurbanlıklarını “canlı” olarak seçebiliyor. Seçilen kurbanlıklar, kesim zamanına kadar CarrefourSA’nın özel emanet çadırında ücretsiz olarak kalabiliyor. Daha sonra teslim fişi üzerinde belirtilen tarih ve saate göre markete gelen kurban sahipleri, kesim saatinde vakit kaybetmiyor. 

Kurban satışları için marketlere verilebilecek siparişlere ek olarak www.carrefoursa.com adresinden ve CarrefourSA online market uygulamasından sipariş veriliyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Bodrum, Antalya ve Adana’dan carrefoursa.com üzerinden verilen siparişler adrese teslim ediliyor.

CarrefourSA’dan kurban bağışı imkânı 
CarrefourSA, Kurban Bayramı kapsamında Türk Kızılay’ı, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD), İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV), Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) ile Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği ’ne (BEDD) kurban bağış olanağı sunuyor. Türk Kızılay’ına kurban bağışı bu yıl ilk kez gerçekleştiriliyor.