Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 DANONE TÜRKİYE SÜTLÜ ÜRÜNLER haberi 8.10.2019
Danone Türkiye Sütlü Ürünler'e 'Stevie' ödülü
Danone Türkiye Sütlü Ürünler, stajyerlerine farklı alanlardaki gelişim olanaklarını deneyimleme fırsatı sunduğu 'Milestone Internship Programı' ile Stevie Ödülleri'nde 'En İyi Genç İşe Alım' kategorisinde Bronz Ödül kazandı

Danone Türkiye Sütlü Ürünler, gerçekleştirdiği Milestone Internship Programı ile dünyanın en saygın iş ödülleri arasında gösterilen Stevie’den, ödülle döndü. Danone stajyerlerinin kariyer yolculuklarını daha anlamlı kılmak için geliştirilen Milestone Internship Programı, Stevie Ödülleri’nde ‘En İyi Genç İşe Alım’ kategorisinde Bronz ödül kazandı. 

Danone Türkiye Sütlü Ürünler İnsan Kaynakları Direktörü Pınar Batur, insan kaynakları alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan Stevie Ödülleri’nde kazandıkları başarıdan dolayı çok mutlu olduklarını dile getirerek, “Geliştirdiğimiz Milestone Internship Programı ile stajyerlerimize; Danone Türkiye Sütlü Ürünler’in birbirinden öğretici saha ve fabrika oryantasyonlarına katılma, dijital ve sınıf içi eğitim fırsatlarını yakalama, rotasyonla farklı departmanları deneyimleme ve networking etkinliklerinde yer alma imkânı sunuyoruz. Ayrıca farklı tecrübelere sahip yöneticilerimizle bire bir zaman geçirerek karşılıklı mentorluk görüşmeleri gerçekleştirme fırsatı sağlıyoruz. Stajlarının ilk üç ayında kendi projelerini yürüterek, departman yöneticileri ve insan kaynakları ekibine sunum yapıyorlar. Bu sayede stajyerlerimiz birçok gelişim olanağını şirketimizde deneyimleme fırsatı elde ediyorlar. Bu anlamlı yolculuğun parçası olmak isteyen herkesi aramıza katılmaya davet ediyoruz” dedi.