Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
Etnik Market
 DARDANEL haberi 9.10.2019
Dardanel Anuga'da hazır ton salata ürünleriyle öne çıkıyor
Dardanel, Almanya'nın Köln kentinde 5-9 Ekim günlerinde düzenlenen ve dünyanın en büyük gıda fuarı olarak bilinen Anuga'da yeni ürünleriyle yer alıyor

Dardanel, Anuga’da Çanakkale’deki fabrikasında ürettiği konserve ton balığı ve yeni ürünlerini tanıtıyor. Fuarda açılan ve ilgi gören Dardanel standında Dardanel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen, Dardanel İcra Kurulu Başkanı Mehmet Önen, Dardanel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Dardanel İthalat ve İhracattan Sorumlu Dış Ticaret Yöneticisi Ayşe Önen ile Dardanle Genel Müdürü Ferit Gökmen de katıldı.

Ortakalan’a fuarı değerlendiren Dardanel Genel Müdürü Ferit Gökmen, “Bu sene tüketime hazır üç çeşit Dardanel ton salata ürünleri öne çıkıyor. Ayrıca hazır yemek kategorisinde biber dolma, yaprak sarma lahana dolma, enginar, siyah pirinç pilavı ürünlerimiz ile donmuş kategorisinde sardalye, midye çeşitleri, aterina ürünlerimizi sergiliyoruz. Bizim için fuar oldukça verimli geçiyor. Birçok ülke ile yeni satış bağlantıları yapıyoruz. Yeni ürünler için de önemli fırsatlar yakaladık. Gelecek yıl bir bölümünü Türkiye’de tüketicilerle buluşturacağız. Avrupa etnik pazarına da gelecek yıldan itibaren yatırım yapacağız” dedi.

Ortakalan