Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 11.01.2021
Denker, Ortakalan Sanal Fuarı'nda
Perakende otomasyonlarının ihtiyacı olan tüm donanımları anahtar teslim çözümlerle sunan Denker, 22-26 Şubat günleri arasında gerçekleştirilecek Ortakalan Sanal Fuarı'nda

Ortakalan Sanal Fuarı, 22 Şubat 2021 Pazartesi günü saat 09.00’dan itibaren 26 Şubat 2021 Cuma günü saat 19.00’a kadar, 24 saat açık olacak. Sektörün önde gelen firmaların katılımıyla B2B görüşmelerin merkezi olacak sanal fuarı Ortakalan.org üyeleri ücretsiz şekilde ziyaret edebilecek.

Ortakalan'ın yazılım ekibi tarafından geliştirelen sanal fuar modülüne giriş yapmak için hesabınızda online olmanız ve etkinlik sayfasında sağ tarafta bulunan Etkinliğe Gir butonuna tıklamanız yeterli.

Sanal fuarı ziyeret eden Ortakalan.org üyeleri, fuar katılımcısı firmalar hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilecekleri elektronik kataloğa ve fuarın sonuç raporuna ulaşma hakkına da sahip olcak. Ayrıca fuar katılımcısı firmalarla kurulan tüm bağlantılar, ziyaret edilen standlar ve stand görevlileriyle gerçekleştirilen mesajlaşmalar, fuar sonrasında da ulaşılabilecek özel bir alanda ziyaretçilere rapor olarak sunulacak.

Ortakalan Sanal Fuarı ile birlikte Ortakakıl Konferansları 2021, 5 gün boyunca, 20 ana oturum ve çok sayıda özel oturumla, Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinden sektör paydaşlarını online ortamda bir araya getirecek. 

Ortakalan Sanal Fuarı Katılımcısı Denker, 1999 yılında perakende sektörünün bilişim ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kuruldu. Bugün mağazacılık ve barkodlu otomasyon konusunda edindiği deneyimleri anahtar teslim çözümler mantığı ile sektöre aktaran Denker, mali onaylı POS terminalleri, barkod okuyucuları, el terminalleri, görsel içerik yönetim sistemleri ve müşteri sadakat kartı çözümleri üretiyor ve pazarlıyor.

Denker hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Programın tamamını incelemek, sponsorluk, fuar katılımı veya bireysel katılım başvurusunda bulunmak için tıklayınız.