Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 P&G TÜRKİYE haberi 10.01.2020
Diş fırçalamada yapay zeka devrimi
P&G markası Oral B'nin yapay zeka teknolojisine sahip yeni ürünü Oral-B GENIUS X, akıllı diş fırçalama sistemini bir adım daha ileri taşıyor. Oral-B'nin diş hekimleriyle tasarladığı bugüne kadar ki en gelişmiş fırçası, yeni özelliği ile fark yaratıyor

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Oral-B’nin diş fırçalama deneyimini akıllı teknolojilerle bir adım öteye taşımak üzere tasarladığı yapay zekâ teknolojisiyle Yeni Oral-B GENIUS X, yepyeni inovasyonu ve şık tasarımı ile fark yaratıyor.

Oral-B’nin diş hekimleriyle tasarladığı bugüne kadarki en gelişmiş fırçası, Yeni Oral-B GENIUS X, kişisel fırçalama stillerini değerlendirmek için binlerce insanın fırçalama davranışı bilgisini birleştiriyor ve kullanıcıların daha iyi fırçalama alışkanlıkları elde etmesi için rehberlik ediyor. 

Yeni Oral-B GENIUS X’in yapay zeka teknolojisi, tüketicilerin fırçaladıkları yerleri takip ediyor ve daha iyi ağız sağlığı için ek dikkat gerektiren alanlar konusunda kişiselleştirilmiş geri bildirimler sunuyor.

Oral B Pop Up Store ile yeni Oral-B GENIUS X deneyimi
Oral B, tüketicilere daha iyi bir yaşam sunabilmek için Genius X ile hayata geçirdiği inovasyonlara ek olarak, Zorlu Center -1 katında bir Pop Up Store ile hizmet vermeye başladı. 11 Şubat’a kadar açık kalacak alanda Oral-B’yi bütünüyle deneyimlemek mümkün. Bir diş hekiminin her gün 12.00-20.00 saatleri arasında bulunacağı Oral B Pop Up mağazada tüketiciler diş kontrolü yaptırabilecek aynı zamanda Yeni Oral-B GENIUS X’i ‘Test Drive’ mekanizmasıyla akıllı fırçanın farkını hissedebilecekler.