Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 13.01.2021
Eker, Ortakalan Sanal Fuarı'nda
Süt ve süt ürünleri sektörünün önde gelen markalarından Eker, 22-26 Şubat günleri arasında gerçekleştirilecek Ortakalan Sanal Fuarı'nda

Ortakalan Sanal Fuarı, 22 Şubat 2021 Pazartesi günü saat 09.00’dan itibaren 26 Şubat 2021 Cuma günü saat 19.00’a kadar, 24 saat açık olacak. Sektörün önde gelen firmaların katılımıyla B2B görüşmelerin merkezi olacak sanal fuarı Ortakalan.org üyeleri ücretsiz şekilde ziyaret edebilecek.

Ortakalan'ın yazılım ekibi tarafından geliştirelen sanal fuar modülüne giriş yapmak için hesabınızda online olmanız ve etkinlik sayfasında sağ tarafta bulunan Etkinliğe Gir butonuna tıklamanız yeterli.

Sanal fuarı ziyeret eden Ortakalan.org üyeleri, fuar katılımcısı firmalar hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilecekleri elektronik kataloğa ve fuarın sonuç raporuna ulaşma hakkına da sahip olcak. Ayrıca fuar katılımcısı firmalarla kurulan tüm bağlantılar, ziyaret edilen standlar ve stand görevlileriyle gerçekleştirilen mesajlaşmalar, fuar sonrasında da ulaşılabilecek özel bir alanda ziyaretçilere rapor olarak sunulacak.

Ortakalan Sanal Fuarı ile birlikte Ortakakıl Konferansları 2021, 5 gün boyunca, 20 ana oturum ve çok sayıda özel oturumla, Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinden sektör paydaşlarını online ortamda bir araya getirecek. 

Ortakalan Sanal Fuarı Katılımcısı Eker, süt ve süt ürünleri konusunda 100’den fazla ürün çeşidine sahip. Eker ürünlerinin ana başlıkları ayran, yoğurt, sütlü tatlılar, meyveli süzme yoğurt beyaz peynir, kaşar peyniri, kaymak, tereyağı, kefir, pastörize süt ve UHT süt. 2020 yılında “En Beğenilen Şirketler” arasına adını yazdıran Eker, yenilikçi üretim teknolojileriyle hazırladığı geniş ürün ailesini; sağlıklı, güvenli ve hijyenik koşullarda tüketicilerle buluşturuyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda, müşterilerine yeni lezzet deneyimleri sunan Eker, ticari yatırımlarının yanı sıra sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarını da hayata geçirerek hem ekonomik hem de toplumsal fayda yaratmaya odaklanıyor.

Eker hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

Programın tamamını incelemek, sponsorluk, fuar katılımı veya bireysel katılım başvurusunda bulunmak için tıklayınız.