Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
RED BULL  haberi 25.03.2020
Evde Çal konserlerinin gelecek konuğu Kalben
Red Bull Sunar: Evde Çal konserler serisinin bu akşamki konuğu Kalben olacak. Kalben saat 21.30'da Red Bull Türkiye'nin resmi Instagram hesabını ele geçirecek

Red Bull, yeni bir müzik deneyiminin öncüsü oldu. Sanatçılarla müzikseverler arasındaki mesafeyi ortadan kaldıran Red Bull Sunar: Evde Çal (#EvdeÇal) canlı konserler serisinin ilk konukları Nilipek ve Akın Sevgör oldu. Alternatif sahnenin sevilen isimleri Red Bull Türkiye Instagram hesabını ele geçirdi ve buradan canlı bir performans gerçekleştirdi. Red Bull Sunar: Evde Çal konserler serisinin bu akşamki (25 Mart Çarşamba) konuğu Kalben olacak. Kalben akşam saat 21.30’da Red Bull Türkiye’nin resmi Instagram hesabını ele geçirecek.

Oluşturduğu müzikal programlarla özgün deneyimlere imza atan Red Bull, denenmemiş bir müzik yolculuğunu dinleyicilerle buluşturdu. Müzikle insanlar arasındaki mesafeyi kaldırmak için başlatılan Red Bull Sunar: Evde Çal (#EvdeÇal) canlı konserler serisinin ilk konukları Nilipek ve ardından Akın Sevgör oldu. Red Bull Türkiye’nin resmi instagram hesabı üzerinden canlı olarak performans gösteren sevilen isimler, şarkılarını seslendirdi ve merak edilen soruları yanıtladı.

Bugün Kalben, 27 Mart’ta Gaye Su Akyol yayında
Mesafeleri yakın eden, dünyanın uzak köşelerinden aslında sanıldığı kadar uzak olmadığımızı gösteren ‘Red Bull Sunar: Evde Çal’ serisi birçok sevilen ismi daha konuk etmeye hazırlanıyor. Serinin bugünkü konuğu ise Kalben olacak. Yeni albümü ‘Kalp Hanım’dan yeni şarkılarını da seslendirecek olan müzisyen, bu akşam saat 21.30’da Red Bull Türkiye’nin resmi Instagram hesabını ele geçirecek.

27 Mart Cuma akşamı saat 21.30’da hesabı teslim alacak isim Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek olacak. 1 Nisan akşamı yine saat 21.30’da bu kez Gökhan Türkmen yayında olacak ve en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Müzikseverlere evde konser deneyimi sunan sanatçıların performansının yer aldığı Red Bull Sunar: Evde Çal’a ait video kayıt, Red Bull Türkiye’nin resmi Instagram profiline de sabitlenerek, programı kaçıranların erişimine de sunuldu.

Red Bull Sunar: Evde Çal serisine ilişkin detaylar Red Bull Türkiye instagram hesabında ve RedBull.com adresinde olacak. Ayrıca müzisyenlerin Red Bull takipçilerine özel olarak paylaşacağı çalma listeleri ve röportajları da yine RedBull.com adresinde.