Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 EYÜP SABRİ TUNCER haberi 13.09.2021
Eyüp Sabri Tuncer Manolya Çiçeği Kolonyası'nı yeniden yorumladı
Görkemli çiçeklerin ve mevsimlerin habercisi manolya kokusunun eşsiz ferahlığını, Eyüp Sabri Tuncer Manolya Çiçeği Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabunu ve Eyüp Sabri Tuncer Manolya Çiçeği Kolonyası ile keşfedin

Doğanın sevgi sembolü haline gelen manolya çiçeği narindir ve inceliği temsil eder. Yaşamımıza yeniliği sunarken, kokusuyla hayatımıza dokunur. Doğadaki eşsiz kokulardan ilham alarak hazırlanan Eyüp Sabri Tuncer’in kolonya ve sıvı sabun ürünleri, yeni serisinde Manolya Çiçeğinin zarafet dolu kokusunu sizlere taşıyor.

Kusursuz bir güzellik için başta el ve yüz olmak üzere vücudun günlük bakımında kullanılan Manolya Çiçeği Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun, yapısı itibari ile kolayca köpürür. Yüzde 100 doğal zeytinyağı içeriğiyle cildinizin doğal dengesini koruyarak benzersiz bir arınma sağlarken, teninizi nemlendirir ve yumuşatır.

Yıllar önce üretilen ve çok beğenilen Eyüp Sabri Tuncer Manolya Çiçeği Kolonyası yeniden yorumlanarak, pozitif yaşam enerjisi veren bergamotun üst notaları, görkemli çiçeklerin eşsiz kokusu ve sandal ağacının serin odunsu kokusu harmanlanarak sevenleri ile yeniden buluşuyor.

Yüksek enerjili Manolya çiçeği, saflığı ve temizliği temsil eden yapısıyla canlandırıcı etkiye sahiptir. Kusursuz bir güzellik için başta el ve yüz olmak üzere vücudun günlük bakımında kullanılan Manolya Çiçeği Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabunu ile cildinizin canlandığını hissedeceksiniz. Yüzde 100 doğal zeytinyağlı içeriğiyle cildinizin doğal dengesini koruyarak benzersiz bir arınma sağlarken, teninizi nemlendirir ve yumuşatır.