Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 FEAST haberi 5.04.2021
Feast, Alp Kırşan ile hayatı 'Combo'luyor
Feast Gıda, yeni ürünü Combo Serisi'nin kampanya yüzü olarak Alp Kırşan'ı belirledi

Dondurulmuş gıda sektörünün öncü firması Feast’in, “Combo Serisi” adını verdikleri yeni ürünleri geçtiğimiz günlerde raflarda yerini almıştı. Eşsiz Churros patates, mükemmel tavuk ve çıtır soğan halkasının bir araya geldiği bu ürün serisi kısa sürede hem tüketicilerin dikkatini çekmiş hem de beğenisini toplamıştı.

Bu yeni ve lezzetli ürününün kampanya yüzü ise, ekranların sevilen ismi Alp Kırşan oldu! “Hayatı Combola” sloganıyla yola çıkan marka, bu mottoyla eşleşen bir isimle yoluna devam ediyor. Alp Kırşan’ın değişik karakterlere büründüğü ve bu farklı karakterlerle eğlenceli sahnelerin yer aldığı reklam filminde, Kırşan da enerjisini Feast Combo’dan aldı. Büyük bir keyifle tamamlanan çekimlerin sonucunda da oldukça keyifli ve dikkat çekici reklam filmleri ortaya çıktı.

Her zaman daha iyisini ve daha yaratıcısını yapmayı amaçlayan Feast Gıda, ürünün raflara yeni çıkmasına rağmen çok iyi veriler elde ettiğini belirtti. Alp Kırşan’la olan iş birliği ve yayınlanan reklam filmleri sayesinde ise, satışlarını kısa sürede daha da artırmayı hedefliyor. Müşterilerden de oldukça olumlu geri bildirimler alan ve bu motivasyonla yoluna devam eden marka, Combo Serisi’ni Türkiye’nin lider ürünlerinden biri yapmaya kararlı.