Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 END SYSTEM haberi 14.09.2020
Fiziksel mesafe için mobil şerit bariyer
End System, mesafe koruyan ve her noktada kontrollü görüşmeler sağlayan Mobil Şerit Bariyer çözümünü Covid-19 salgını için alınan önlemlere ilave olarak 'yüzde 100 yerli, yüzde 100 milli' sloganıyla sunuyor

Dünyamızı kasıp kavuran Covid-19 önlemleri sürekli geliştiriliyor. Henüz etkin bir aşı gündeme giremediği için, uzmanların en önemli korunma önerisi de bildiğiniz gibi ‘maske-mesafe-temizlik’ üçgeninde kilitli.

Kontrollü geçişler sağlayan turnike sistemlerinde, uluslararası sektörün öncü firmalarından End System; fiziksel mesafe için kullanılan ve yurt dışından ithal edilen şerit bariyerleri ‘yüzde 100 yerli, yüzde 100’ hedefiyle üretiyor. ‘Sipariş bugün, teslimat yarın’ felsefesiyle, taleplere karşı hızlı cevap verebilme gücüne sahip olduklarını belirten Hüseyin Taşpatlatan “Bu yatırım hamlemizle, ithalata dur diyoruz” şeklinde konuştu.

Sağlık kuruluşlarında, okullarda, eczanelerde, hava alanlarında, bankalarda, kamu kuruluşlarında ve aklınıza gelecek pek çok farklı mekânda, kontrollü görüşme ve geçişler için tercih edilen Mobil Şerit Bariyer, isteğe göre farklı renklerde üretiliyor. Kırmızı, mavi ve siyah şerit seçenekleri 200 ve 300 cm uzunlukta olmak üzere her zaman firmanın stoklarında mevcut.

End System Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Taşpatlatan, bilim insanlarının bu salgını yeneceğine olan inancını hatırlattı. 'Maske-mesafe-temizlik' üçgeninde; fiziksel mesafenin korunmasına yönelik destek olduklarını ve pratik bir çözüm geliştirdiklerini söyleyen Taşpatlatan, konuyla ilgili şu bilgileri verdi: “Koronavirüs salgını döneminde her zaman ve her mekanda ‘fiziksel mesafe’ yaratabilmek adına, Mobil Şeritli Bariyer uluslararası standartlara uygun olarak ‘yüzde 100 yerli-yüzde 100 milli’ anlayışla, Bursa fabrikamızda üretiliyor. Yüksek kalite standardı içeren ürünlerimizin üzerine, firmaların logolarını da isteğe göre basıyoruz. Türkiye ithalatçı ülke konumundayken, şu anda AB ülkelerine ihracat yapıyoruz, gururluyuz.”