Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ECZACIBAŞI haberi 26.03.2020
Frosch'tan bulaşıkta etkili ve güvenli çözümler
Cilt ve çevre dostu, ekolojik temizlik ürünleriyle güvenli çözümler sunan Frosch, bulaşık deterjanları ve tabletleriyle de meyve özlerinden ve sodadan gelen doğal temizliği tüketicileriyle buluşturuyor

Doğa dostu duruşu, insan ve çevre sağlığına verdiği önem ve sürdürülebilirliğe sağladığı katkılarla fark yaratan Frosch, Bulaşık Deterjanları ile ekolojik, etkili temizliği kullanıcılarıyla buluşturuyor. Dermatolojik olarak test edilen cilt ile uyumlu olan Frosch Bulaşık Deterjanları hem elde hem de makine bulaşık deterjanları ile etkili temizlik sağlıyor.

Meyve, bitki özleri ve sodanın doğal gücü ile en inatçı leke, kir ve yağ kalıntılarını kökünden temizleyen Frosch Bulaşık Deterjanları vegandır, hayvansal kaynaklı maddeler içermez. Hassas Bulaşık Deterjanı içerdiği nemlendirici vitaminlerle hassas ciltler için doğal bir alternatif sunarken; Badem Özlü Bulaşık Deterjanı besleyici badem özleriyle cildi besliyor ve nemlendiriyor. Yeşil Limonlu Bulaşık Deterjanı ise yeşil limonun doğal temizleme gücünden aldığı yağ çözücülerle zorlu yağ ve kirleri etkili bir şekilde temizliyor. Aloe Vera yapraklarından elde edilen özler sayesinde bulaşık yıkarken cildin nem dengesini korumaya yardımcı olan Aloe Veralı Bulaşık Deterjanı, cildin kurumasını da engellemesiyle dikkat çekiyor. Nar Özlü Bulaşık Deterjanı da içerdiği doğal nar özleriyle cilt dostu temizlik sağlıyor. Yeşil Limon Kokulu ve Sodalı Bulaşık Makinesi Tabletleri ise parlak bulaşıklar için yeşil limonun ve sodanın yağ sökücü etkisiyle bulaşıkları kir ve yağlardan kolayca arındırıyor.

Frosch Bulaşık Deterjanlarına Türkiye genelinde tüm Migros’lardan ulaşılabiliyor.