Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 GETİR haberi 9.10.2019
Getir, 100'üncü deposunu açtı
Getir, bir günde 5 depo birden açarak, depo sayısını 100'e çıkardı. Operasyon ağının genişlemesiyle sahadaki 2 bin 500'ü aşkın Getirli İstanbul halkının yüzde 97'sine hizmet veriyor

Getir, kullanıcılarına daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için operasyon ağını genişletmeye devam ediyor. Bir günde 5 depo birden açarak depo sayısını 100’e ulaştıran Getir, sisteminde 2 bin 500’ü sahada yer alan, 3 bini aşkın kişiyle İstanbul’un dört bir yanına mutluluk taşıyor. 

Getir Kurucusu Nazım Salur, “Getir’i kurarken hedefimiz kullanıcılarımıza vakit kazandırmak ve hayatlarını kolaylaştırmaktı. Bugün 1,2 milyon aktif kullanıcımıza, 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Aradan geçen 4 yılda İstanbullular bizi, samimiyetimizi çok sevdi. Önerileri ve talepleri ile bize yol gösterdiler. Bu ilgi operasyonel olarak daha hızlı büyümemizi gerektiriyor. Bugün açtığımız 100’üncü depomuz da bu ilginin eseri” ifadelerini kullandı. 

Getir’in planlarına ilişkin açıklamalarda bulunan Salur şunları söyledi: “Kısa vadede hizmet ağımızı diğer şehirlere de götüreceğiz. Türkiye’den çıkmış, yerel bir marka olarak Getir adıyla yurt dışında adımızı duyurmak ise odaklandığımız bir diğer hedefimiz.”