Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 GİTTİGİDİYOR haberi 30.04.2021
GittiGidiyor, ''Türkiye'nin En İyi İşverenleri'' listesinde ikinci oldu
GittiGidiyor, Great Place to Work Enstitüsü tarafından açıklanan ''Türkiye'nin En İyi İşverenleri'' listesinin 250-500 çalışan kategorisinde ikinci sırada yer aldı. GittiGidiyor, son 7 yıldır ''Türkiye'nin En İyi İşverenleri'' listesinde en üst basamaklarda yer alarak başarısını sürdürüyor

Online pazaryeri GittiGidiyor, dünyanın en prestijli insan kaynakları organizasyonlarından Great Place to Work Enstitüsü’nün (GPTW) açıkladığı listede 250-500 Çalışan Kategorisi’nde “Türkiye’nin En İyi 2’nci İşvereni” oldu. 

“Başarımızın kaynağı güven ve çeşitlilik kültürümüz”
GittiGidiyor’un sürdürülebilir başarısının kaynağında çalışanları tarafından güven duyulan, çeşitlilik ve kapsayıcılığı gözeten kurum kültürü olduğunu belirten GittiGidiyor Genel Müdürü ve eBay MENA Bölge Direktörü Öget Kantarcı, “GittiGidiyor’da yaptığımız işe olduğu kadar çalışanlarımızın kendilerini iyi hissetmelerine ve onlara hem mesleki hem de kişisel gelişim imkanları sunmaya önem veriyoruz. Çeşitlilik ve kapsayıcılık kültürümüzle herkese eşit mesafede duruyor, tüm bireylerin kendilerini demokratik bir ortamda açıkça ifade edebileceği hiyerarşik olmayan bir çalışma ortamı sağlıyoruz. Her şeyden önce, kurumumuza ve ekip olarak birbirimize duyduğumuz güven işe mutlu bir şekilde gelmemizi sağlayıp bizi başarıya ulaştırıyor. Bu anlayışımızın bir sonucu olarak, Great Place to Work Enstitüsü tarafından bu sene de ödüllendirilmiş olmak bize gurur veriyor. Çalışanlarımızla bağımızı koparmadan, şeffaf ve özgürce iletişim kurmaya, çalışan deneyimimizi onlardan aldığımız geri bildirimlerle şekillendirmeye devam edeceğiz. Hedefimiz her zaman daha iyisini yapmak olacak” şeklinde konuştu. 

İstikrarlı başarı sürüyor
GittiGidiyor’un insan odaklı kurum kültürüyle öne çıktığını belirten GittiGidiyor CPCO’su (Chief People and Culture Officer) Murat Yüksel, “Son 7 yıldır GPTW - Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde yer alıyoruz ve 5 yıldır istikrarlı bir şekilde zirve basamaklarındayız. Bu yıl dahil olduğumuz 250-500 Çalışan Kategorisi’nde de “Türkiye’nin En İyi 2. İşvereni” seçilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışanlarımıza güven dolu bir ortam yaratmak için gösterdiğimiz çabanın, bu ödülle taçlandırılması gurur verici. Yalnız iş yerimizde değil, hayatın her alanında çalışma arkadaşlarımızı destekleyen bir yaklaşımla hareket ediyoruz. Eşitlikçi bir yaklaşım ile çeşitlilik ve kapsayıcılık ilkeleri DNA’sında işlemiş bir kurum olarak GittiGidiyor’un 20. yılını kutladığımız 2021 yılında bir kez daha “En İyi İşverenler” arasında olmak bize ekstra motivasyon sağladı. İçinde olduğumuz pandemi sürecinde özveriyle çalışan ve güçlü kurum kültürümüzün en değerli parçası olan tüm ekip arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim” dedi. 

GittiGidiyor, son 7 yıldır yer aldığı GPTW - Türkiye’nin En İyi İşverenleri organizasyonunda kazandığı özel ödüller ile de öne çıkıyor. Diversity (Çeşitlilik) Özel Ödülü’ne son 5 yılda 4 defa layık görülen GittiGidiyor, çeşitlilik alanındaki başarısını her platformda ortaya koyuyor. GPTW - Türkiye’nin En İyi İşverenleri organizasyonu kapsamında özel ödüller bu yıl Mayıs ayında açıklanacak.