Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 GİTTİGİDİYOR haberi 13.01.2020
GittiGidiyor'dan yılın ilk Kazananlar Günü kampanyası
GittiGidiyor, Kazananlar Kulübü ayrıcalıklarını sunmaya devam ediyor. 13 Ocak akşamı saat 20.00'den 14 Ocak gecesi saat 23.59'a kadar sürecek ''Kazananlar Günü'' kampanyası kapsamında birçok kategoride yüzde 80'e varan indirimler kullanıcıları bekliyor

GittiGidiyor, 2020 yılının ilk Kazananlar Günü kampanyasını 13 Ocak Perşembe akşamı 20.00’de kullanıcılarıyla buluşturuyor. Kazananlar Kulübü üyelerine özel fırsatlar ve avantajların sunulduğu Kazananlar Günü kampanyası 14 Ocak Cuma gecesi 23.59’a kadar devam edecek. 

18 kategoride yüzde 80’e varan indirim fırsatı
Kampanya kapsamında Kazananlar Kulübü üyelerini, 18 kategoride yüzde 80’e varan indirim fırsatları bekliyor. Cep telefonundan bilgisayara, beyaz eşyadan anne bebeğe, evcil hayvandan süpermarkete kadar binlerce üründe indirimler Kazananlar Kulübü üyelerine sunulacak. Kazananlar Kulübü’ne dahil olmayan kullanıcılar ise kampanya gününe özel 24.90 TL’ye sahip olacakları üyelikle indirimlerden faydalanabilecek.

Kazananlar Kulübü hakkında: 
GittiGidiyor Kazananlar Kulübü, GittiGidiyor’un 1 yıl içinde 3 ayrı siparişle toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcılarına çok özel fırsatlar ve avantajlı kampanyalar sunduğu bir sadakat programıdır. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nün ayrıcalıklarla dolu dünyasına katılanlar; kişiye özel indirimlerden, kampanyalardan ve indirimli ürünlerden yararlanabilir, Müşteri Hizmetleri'nden telefon ve canlı görüşmeyle öncelikli hizmet alabilme imkânına sahip olur.