Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 GROSERİ (Adana) haberi 22.05.2020
Groseri'den akıllı bayram hediyesi
Ramazan Bayramı'na özel kasa noktalarında yer alan Groseri hediye karta istediğiniz tutarda tık para yükleterek sevdiklerinize ve çalışanlarınıza hediye edebilirsiniz

Bayramlar, milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı, sıkıntılardan uzaklaştıran, umut ve sevincimizi artıran, aramızdaki dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendiren günlerdir. Dünyada ve ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını sebebiyle maalesef, bu bayram biraz farklı olacak. Bu özel günlerin güzelliği olan büyüklerimizin ellerini öpemeyeceğiz. Küçüklerimizi kucaklayamayacak, akraba ve dostlarımızı ziyaret edemeyeceğiz. Evlerimizden de olsa birliğimizin ve dirliğimizin sembollerinden biri olan Ramazan Bayramıyla, millet olarak tarihimizden, kültürümüzden, medeniyetimizden aldığımız güç ve sorumlulukla, sevgimizi, muhabbetimizi daha da büyütüp pekiştireceğiz. 

Ramazan bayramına özel kasa noktalarında yer alan Groseri hediye karta, istediğiniz tutarda tık para yükleterek sevdiklerinize ve çalışanlarınıza hediye edebilirsiniz. Groseri’de bayramlık şekerlerden çikolatalara, tatlılardan hediyelere çeşit çeşit ürünler indirimli ve avantajlı fiyatlarla müşterileri bekliyor. Groseri mağazalarında bayram süresince mağazaya uğrayan müşterilere şeker ve dezenfektan ikramında bulunulacak.