Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
Etnik Market
 Etnik Market haberi 14.02.2020
Gulfood Duabi Pazar günü başlıyor
Orta Doğu'nun en büyük gıda fuarı olan Gulfood Dubai, 16-20 Şubat günleri arasında Dubai World Trade Centre'da yapılacak

Gulfood Dubai Fuarı, 2019 yılında 5 bin katılımcı firma ve 95 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapmış, dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olarak gösteriliyor. Türkiye, Gulfood Dubai Fuarı’na yaklaşık 200 katılımcı firma ve 900 ziyaretçisi ile milli katılım gösteriyor. KOBİ’ler ve gelişmekte olan gıda firmalarına pazarda yenilikleri ve yeni pazarları sunan Gulfood Dubai Fuarı, 16-20 Şubat günleri arasında kapılarını misafirlerine açacak. 

Gulfood Dubai 2020 yılında yaklaşık 119 bin 398 metrekarelik dev alanı ile 2020'de de dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olmaya hazırlanıyor. Gulfood Dubai’de şu ürün grupları yer alacak: Yiyecek-İçecek, İkram, İkram Malzemeleri, Gıda, Mefruşat, Mobilya, Ev Tekstili, Otel Ekipmanları, Otel Mobilyaları, Endüstriyel Pişirme Ekipmanları, Pişirme Fırınlar, Fırın Ekipmanları, Endüstriyel Buzdolapları ve Derin Dondurucular, Aydınlatma Teknolojisi, Soğutma, Restoran Ekipmanları.