Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
Etnik Market
 HACI BEKİR haberi 18.11.2020
Hacı Bekir, Avrupa pazarlarına giriyor
Osmanlı'dan günümüze dek uzanan lokum markası Hacı Bekir, Kav Danışmanlık ile Avrupa pazarlarındaki dağılımını genişletiyor

Şekerci Hacı Bekir Efendi’nin 1777 yılında kurduğu, hâlihazırda beşinci ve altıncı kuşaklar tarafından yönetilen Hacı Bekir, Arpacıoğlu Grup ile imzalanan protokol ve Kav Danışmanlık tecrübesiyle Almanya, Hollanda ve Belçika’da raflardaki yerini almaya başlıyor.

Bir fabrika, beş perakende satış mağazasıyla faaliyet gösteren firmanın lokum, akide, ezme, şekerleme, helva, çikolata ve reçel gibi ürünleri bulunuyor. Hacı Bekir’in ayrıca Yeni Zelanda'dan Güney Kore, Orta Doğu, Norveç, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri'ne kadar uzanan geniş bir ihracat pazarı bulunuyor.

Arpacıoğlu Grup ile Arpacıoğlu’na ait markaların Almanya, Hollanda ve Belçika’da satış ve dağıtım kanallarının oluşturulması ve sonrasında tüm satış operasyonlarının yönetimi için anlaşma imzalayan Kav Danışmanlık, bu anlaşmayla Arpacıoğlu Grup’un yurt dışına açılmasının ilk adımını atmıştı. Kurumların satış, dağıtım ve pazara giriş stratejilerine özel yaratıcı ve sonuç odaklı çözümler sunan Kav, şirketlerin başta satış ve dağıtım olmak üzere tüm fonksiyonel ihtiyaçlarına ve yeni pazar arayışlarına uygun stratejiler geliştirmeyi, hedeflerine ulaşmalarını sağlamayı ve katma değer odaklı gelişmelerine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Ayrıntılı bilgi için:
Hacı Bekir: www.hacibekir.com
Kav Danışmanlık: www.kavinternational.com
Arpacıoğlu Grup: www.arpacioglu.com

Ortakalan