Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 HAPPY CENTER (İstanbul) haberi 10.06.2021
Happy Center Başakşehir Mostarlife açıldı
Hizmet sahasını genişletmeye devam eden Happy Center, yeni mağazasını İstanbul Başakşehir'de hizmete açtı. Happy Center'ın toplam mağaza sayısı böylece 193'e ulaştı

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’nde de şubeleri bulunan Happy Center, yeni mağazalarıyla hizmet sahasını genişletiyor. Bu kapsamda çalışmalarına devam eden Happy Center’ın 193’üncü şubesi Başakşehir Mahallesi, Taşoluk Yolu Sokak, No: 9 Başakşehir/İstanbul adresinde hizmete açıldı. 

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden firmanın Başakşehir’deki 9’uncu şubesi Başakşehir Mostarlife, bu anlayışın en son ürünü. Tüm çalışmalarını müşterilerinin mağazalarından mutlu bir şekilde ayrılması anlayışıyla yürüten firma, ferah ve hijyenik ortamı, uygun fiyatlı, taze ve kaliteli ürünleri ile rahat bir alışveriş ortamı sunmaya devam ediyor.

Happy Center’ın dün (9 Haziran Çarşamba) hizmet vermeye başlayan Başakşehir Mostarlife şubesinin açılışı oldukça renkli anlara sahne oldu. Bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği açılış gününde, açılışa özel fiyatlar, tat panelleri ve sürpriz hediyeler, açılış gününün en güzel karelerini oluşturdu. 

Happy Center’ın 193’üncü şubesi olarak kayıtlara geçen Başakşehir Mostarlife şubesi, bünyesinde 10 binden fazla ürün barındırıyor. Şubenin toplam hizmet alanı 500 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet verecek Başakşehir Mostarlife şubesi, 22 kişiye de istihdam olanağı sağladı.