Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 HERO TÜRKİYE haberi 21.05.2020
Hero Baby'den çalışanlarına fiziksel ve psikolojik destek
İsviçreli Hero Group’un Türkiye operasyonu, koronovirüs salgınıyla mücadele sürecinde tüm çalışanlarının fiziksel ve psikolojik sağlığını korumak adına online destek programlarını hizmete soktu

Her hafta farklı bir konunun uzman kişiler tarafından aktarıldığı interaktif seminer serisinde, tüm normallerin değiştiği Covid-19 sürecinde oluşabilecek stres ve kaygının önüne geçilmesi hedefleniyor. Hero Türkiye’nin tüm çalışanlarıyla buluşturduğu anlamlı hizmet kapsamında, aile içi iletişimden, iyi hissetme haline, iç huzurunu korumaktan, ilişkileri ve psikolojik dayanıklılığı verimli bir şekilde sürdürmeye kadar uzanan birçok  farklı konu başlığı işleniyor. Çalışanlar için geliştirilen bu özel destek programı, pandemi süresi boyunca devam edecek.  

“Çalışanlarımızın bu dönemi hem fiziki hem de psikolojik olarak sağlam bir şekilde geçirmesini önemsiyoruz”
Hero Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Merve Demiral sunulan destek ile ilgili olarak şunları söyledi: “Hero Group ve Hero Türkiye olarak şirket değerlerimizin en değerlisi aile değeridir. Tüm çalışanlarımızı kocaman ailemizin birer bireyi olarak görüyor ve önemsiyoruz. Salgın sürecini çalışanlarımızın hem fiziki hem de psikolojik anlamda sağlam bir şekilde geçirmesinin ne kadar kritik olduğunun farkındayız. Evden çalışmaya başlama, fabrika noktalarında hijyen ve önleyici önlemler gibi fiziksel çalışmalarımızın yanı sıra dönemin getirdiği endişe ve korkuların çalışanlarımızın iş ve özel yaşamına getirdiği ve getirebileceği stresten korumak için online seminerlerimizi başlattık. Birlikten kuvvet doğar felsefesiyle alanında uzman isimler eşliğinde gerçekleştirdiğimiz bu programlarla çalışanlarımızın bu süreçte ve her zaman yanındayız.”