Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 TEKZEN haberi 8.10.2019
Hopililer Tekzen alışverişlerinde kazanıyor
Tekzen mağazalarından veya tekzen.com.tr'den TekzenKart ile tek seferde yapılacak alışverişlerde Hopililerin paracıkları daha değerli olacak

Tekzen’den evlerini yenilemek ve güzelleştirmek isteyen Hopililer, 23 Ekim’e kadar istediği kategorilerden TekzenKart ile tek seferde yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişte 40 paracık kazanıyor. Kampanyanın yanı sıra tek seferde alt limitsiz yapılacak olan Hopili alışverişlerde ise 50’ye kadar paracıklar yüzde 50 daha değerli olacak.

Tekzen ve Hopi’nin iş birliğiyle gerçekleştirilen kampanyalar kapsamında bir müşteri kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilecek. 23 Ekim’e kadar geçerli olan 40 Paracık Kazanım Kampanyası’nda paracık kazanımında üst limit 40, Paracıklar yüzde 50 daha Değerli Kampanyası’nın paracık harcamasında üst limit ise 50.

59 ilde 139 mağazası ile on binlerce ürünü müşterilerine sunan Tekzen’de tüketiciler, mobilyadan kullanışlı mutfaklara, pratik ev gereçlerinden modern banyolara, dekorasyondan boyaya, hırdavata kadar geniş ürün seçenekleri ile aradıkları her şeyi bulabiliyor.