Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
KALAFATLAR (Ordu) haberi 10.09.2019
Kalafatlar 12'nci şubesini Durugöl'de açtı
Ordu'da alışverişin öncü isimlerinden Kalafatlar, 12'nci şubesini geçtiğimiz günlerde Durugöl Mahallesi'nde hizmete açtı

25 yıldır Ordu halkına hizmet veren ve her geçen gün büyüyen Kalafatlar’ın Durugöl şubesinin açılışına Ordu Vali Yardımcısı Ekrem Ballı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adem Atık, Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Hitaloğlu, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Levent Yıldırım, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin, Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver Kahraman, PERDER Genel Sekreter Hikmet Apaydın, Aptamil Bölge Müdürü Gürkan Şahinoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşması yapan Kalafatlar Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Avni Kalafat, “Bizler Kalafatlar ailesi olarak Ordu’nun kalkınması için olumsuz şartlarda bile elimizi taşın altına koymaya varız. Ordu’dan kazandığımızı Ordu’da yatırıma dönüştürmeye devam ediyoruz. Sağlıklı gıdalar, iyi tarım uygulamalı sebze ve meyveler sunarak Ordu halkının sağlıklı yaşamına katkıda bulunuyoruz. Biz sizin istek ve taleplerinizle değişiyoruz, kendimizi yeniliyoruz, ürün ve hizmet kalitemizi sizler için yükseltiyoruz. Çalışanlarımızın eğitimine, kendilerini yenilemelerine yatırım yapıyoruz. Mutlu çalışanların mutlu müşteriler getirdiğini biliyoruz. Biz çalışanlarımızla beraber çok büyük bir aileyiz. Seracılıktan unlu mamullere, zeytinden peynire, etten balığa kendi markalarımızı üreterek, tarladan sofranıza bütün süreçleri mühendislerimiz gözetiminde titizlikle yürütüyoruz. Kelimenin tam anlamıyla kaliteyi şansa bırakmıyoruz. Bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere, bütün Ordululara ve tüm müşterilerimize teşekkür ederiz” dedi

Vali Yardımcısı Ekrem Bal ise şunları söyledi: “İlimizin bu güzel müteşebbis ailesinin mağaza açılışında sizlerle bir arada bulunmaktan çok mutlu olduğumu dile getirmek isterim. Bu mağazanın Kalafat ailesine bol kazançlar getirmesini temenni ediyorum.”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanvekili Adem Atik, “Yerel işletmenin ne kadar önemli olduğunu Kalafatlar zincirlerinin bu şube açılışında da bir kez daha görmekteyiz. Yerel işletmenin güçlü olması yerel istihdama ve yerel kalkınmaya büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. Bizler de bu işletmelerin açılışında ayrı zevk ve heyecan duyuyoruz” dedi.

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe şunları kaydetti: “Gerçekten ekonomik olarak zor dönemden geçiyoruz. Bu zor dönemde büyük atılım sağlayan cesaret gösteren Kalafat ailesine başarılar diliyorum. Yerel alışverişlerde kendi hemşerilerimizden alışveriş yapmamız çok kıymetlidir. Allah’tan bol bereketli güzel kazançlar temenni ediyorum”

Durugöl Mahallesi’nde yeni Ordu stadının yanında hizmet veren Kalafatlar’ın 12’nci şubesi bölgede önemli bir eksikliği gidermiş oldu. Durugöl şubesi 650 metrekare alanda, 3 kasa ve 15 çalışanla hizmet veriyor.