Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 FREŞA haberi 29.07.2020
Kaynağından maden suyu: İnişdibi Doğal Maden Suyu
Freşa tarafından üretilen İnişdibi Doğal Maden Suyu, bikarbonat, kalsiyum ve magnezyum gibi başlıca mineralleri içerdiğinden genel sağlığınızı olumlu yönde etkiliyor

Tüm dünyada etkisini sürdüren koronavirüse karşı bağışıklığı güçlendirmek önemli bir yer taşıyor. Halk Sağlığı Uzmanları dengeli beslenmede mineral alımının vitamin kadar önemli olduğunu söylüyor. Madensuyu bağışıklık sisteminizi destekleyerek vücudunuzun direncini artırır, içerdiği minerallerle hastalıklardan korur. Özellikle yaz aylarında ter yoluyla vücuttan atılan minerallerin yerine konması açısından da oldukça önemlidir. Freşa tarafından üretilen İnişdibi Doğal Maden Suyu, bikarbonat, kalsiyum ve magnezyum gibi başlıca mineralleri içerdiğinden genel sağlığınızı olumlu yönde etkiler. 

İnişdibi Doğal Maden Suyu, dünyadaki nadir soğuk çıkan doğal maden sulardan biridir. Sıfır bakterili ve nitrit bulundurmayan Ca-HCO3 tipi bir maden suyu olan İnişdibi Doğal Maden Suyu, litresindeki Sodyum miktarı 20 mg’dan az olduğu için sodyum diyeti yapanların rahatlıkla tüketebileceği bir yapıdadır. İçerdiği minerallerle birlikte hamile ve çocukların güvenle tüketebileceği bir içecektir. Dengeli mineral yapısı sayesinde herhangi bir ön işleme ihtiyaç duyulmadan kaynağındaki gibi şişelenmektedir. Kaynağından dolum yapılması, herhangi bir mikrop bulaşma riskini de ortadan kaldırmaktadır.

Freşa; İnegöl Kurşunlu Beldesi ve Giresun İnişdibi Kaynağı’ndaki Freşa tesislerinde İnişdibi Doğal Maden Suyunu, Fresher Meyveli Vitaminli İçeceklerini, Freşa C Plus Vitaminli Doğal Maden Suyu’nu, Freşa Extra Multivitaminli Doğal Maden Sularını ve Freşa Meyve Aromalı Doğal Maden Sularını üreterek Avrupa, Amerika ve Asya ülkeleri ile buluşturuyor.