Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
Etnik Market
 KİLİKYA ŞALGAM haberi 10.10.2019
Kilikya Anuga ile yeni pazarlara açıldı
Anuga 2019 Gıda Ürünleri ve Gıda Teknolojileri Fuarı'na katılan Kilikya Şalgam, ihracat yaptığı ülkelere yenilerini eklemiş durumda

Anuga 2019 Gıda Ürünleri ve Gıda Teknolojileri Fuarı 5-9 Ekim günleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde düzenlendi. Kilikya Şalgam da gıda endüstrisinde yenilikçi fikirlerin ve ürünlerin yer aldığı dünyanın en kapsamlı fuarlarından biri olan Anuga’da ürünlerini gıda profesyonelleri ile buluşturdu. Kilikya, 11 Hall B-14 numaralı stantta fuar süresince şalgam ve sos grubundan 100’e yakın ürünü sergileyerek, şalgam içeceğinin tanıtımını ve tadımını gerçekleştirdi.

Ortakalan’a Anuga’yla ilgili bir değerlendirme yapan Kilikya Şalgam Yönetim Kurulu Başkanı Selahiddin Nas, “Fuar bizim için çok başarılı geçti. Şalgam ve sos grubu ürünlerimizle yer aldık. Hâlihazırda Avrupa, Amerika, Rusya, Uzak Doğu gibi 30’u aşkın dünya ülkelerine ihracat gerçekleştiriyoruz. Fuarda ise İsveç, Danimarka, Kanada gibi yeni ülkelerden önemli firmaların temsilcileri ile anlaşmalar yaptık” dedi.

Ortakalan