Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 KİLİKYA ŞALGAM haberi 14.09.2021
Kilikya Şalgam WorldFood İstanbul'dan keyifli döndü
9-12 Eylül günlerinde Tüyap Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen WorldFood İstanbul Fuarı, Kilikya Şalgam'ın dünyadan ve Türkiye'den gelen gıda distribütörlerinin katılımı ile renklendi, yeni iş ortakları kazanarak güçlendi

Fuar süresince konuklarını Kilikya Şalgam standında konuk eden Kilikya Şalgam Yönetim Kurulu Başkanı Selahiddin Nas, Yönetim Kurulu Üyesi Melih Nas ve Kilikya Şalgam satış ve ihracat ekibi yeni hedeflerini, iş planlarını ve Kilikya Şalgam’ın hikayesini anlatmanın heyecanını yaşadı. Her fuarda olduğu gibi WorldFood İstanbul Fuarı’nda da iş bağlantılarının, tanışmaların ve sektörel sohbetlerle zengin bir dört gün geçirildi.

Kilikya Şalgam’ın lokomotif ürünü şalgam çeşitlerinin yanı sıra sirke çeşitleri, sos çeşitleri, limonata, ice tea, turşu suyu kategori başlıklarının altında 100’e yakın ürün portföyü ile tüketicisinin sofralarını taçlandırıyor. 

Tüketici erişimine önem veren ve tüketicisinin taleplerini ilk sırada tutan Kilikya Şalgam Türkiye genelinde 9 bölge müdürlüğü ve yaygın dağıtım ve satış ağı yanı sıra ulusal ve yerel zincir marketlerin raflarında konumlanarak erişimi kolaylaştırmak hedefleri arasında yer alıyor. Pandemi süreci ile birlikte online ticaretin alışkanlık yarattığı online sipariş sitesi www.kilikyashop.com ve N11, Hepsiburada, Trendyol, Amazon, Çiçek Sepeti gibi tüketicinin tercih ettiği online satış yapan pazar yerlerinde ürünlerini konumlandırarak tüketici alışkanlıklarına da cevap vermiş oluyor.

İlk günkü heyecanla devam eden Kilikya Şalgam’ın hikayesi dinledikçe “Anne Lezzetinde” mottosuyla yola çıkan Selahiddin Nas için şalgamın anlamı, her bir bardağın sonunda damakta kalan biraz kekremsi, biraz ekşi olan, tarifi yapılamayan şahane ve sağlıklı lezzetin ötesinde oldu. 

Mor havuç ile ölçeklendirilen bu vitamin deposu sağlıklı içeceği, vazgeçilmez bir tutku haline getireni Kilikya; unutulmayan, özlenen ve geri gelmez değerli anne anılarını yaşatma gayreti olarak tanımlıyor.