Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 LEVENT KİMYA Haberi 10 Eylül 2019 Salı 13:44
Levent Kimya'ya yeni Genel Müdür
Porçöz markası ile farklı temizlik ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunan Levent Kimya'da önemli bir atama gerçekleşti. Levent Kimya'nın Genel Müdürü Bülent Karaağaç oldu

Temizlik sektörünün yerli gücü olarak pazardaki konumunu güçlendiren Levent Kimya’da Nisan 2018’den bu yana Finans Direktörü ve eş zamanlı olarak Genel Müdür Vekili görevini yürüten Bülent Karaağaç Genel Müdür pozisyonuna atandı. 

Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde tamamlayan Karaağaç aynı üniversitede finans alanında MBA yaptı. Profesyonel iş yaşamına 1996 yılında İpek Kâğıt AŞ’de Bütçe Planlama Uzmanı olarak başlayan Karaağaç, daha sonra aynı şirkette sırasıyla Kıdemli Bilgi Sistemleri Uzmanı ve Bütçe Planlama Müdürü görevlerini üstlendi. 2007-2012 yılları arasında Eczacibasi Beiersdorf Kozmetik Ürünler AŞ’de Finans Direktörü olarak görev yapan Bülent Karaağaç 2013-2017 yılları arasında Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik AŞ’de Finans Direktörü, 2017-2018 yılları arasında Ontex Tüketim Ürünleri AŞ’de Finans Direktörü olarak çalıştı.