Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 19.02.2021
Maptriks Ortakalan Sanal Fuarı'nda
Coğrafi bilgi sistemi ve teknolojilerini kullanarak veri analizi yapan ve bu analizler ışığında verimlilik artırıcı danışmanlık hizmetleri sunan Maptriks, 22-26 Şubat günleri arasında gerçekleştirilecek Ortakalan Sanal Fuarı'nda

Ortakalan Sanal Fuarı, 22 Şubat Pazartesi günü saat 09.00’dan itibaren 26 Şubat Cuma günü saat 19.00’a kadar, 24 saat açık olacak. Sektörün önde gelen firmaların katılımıyla B2B görüşmelerin merkezi olacak sanal fuarı Ortakalan.org üyeleri ücretsiz şekilde ziyaret edebilecek.

Ortakalan'ın yazılım ekibi tarafından geliştirelen sanal fuar modülüne giriş yapmak için hesabınızda online olmanız ve etkinlik sayfasında sağ tarafta bulunan Etkinliğe Gir butonuna tıklamanız yeterli.

Sanal fuarı ziyeret eden Ortakalan.org üyeleri, fuar katılımcısı firmalar hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilecekleri elektronik kataloğa ve fuarın sonuç raporuna ulaşma hakkına da sahip olcak. Ayrıca fuar katılımcısı firmalarla kurulan tüm bağlantılar, ziyaret edilen standlar ve stand görevlileriyle gerçekleştirilen mesajlaşmalar, fuar sonrasında da ulaşılabilecek özel bir alanda ziyaretçilere rapor olarak sunulacak.

Ortakalan Sanal Fuarı ile birlikte Ortakakıl Konferansları 2021, 5 gün boyunca, 20 ana oturum ve çok sayıda özel oturumla, Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinden sektör paydaşlarını online ortamda bir araya getirecek. 

Ortakalan Sanal Fuarı Katılımcısı Maptriks, 2009 yılında iş dünyasında lokasyon ile veri analitiğini bir araya getirebilme hedefiyle kuruldu. 10 yılı aşkın süredir 12’den fazla sektörde konumun gücünü kullanarak müşterilerine iş analitiği çözümleri sunuyor. Lokasyonun gücünü dünyadaki işletmeler ve insanlarla tanıştırarak global ölçekli öncü bir marka olmayı kendine vizyon edinen şirket bugün Türkiye, İngiltere ve Hollanda ofisleri ile 150’den fazla yerel ve global ölçekli kurumsal müşteri ve 400’den fazla marka ile çalışıyor. 

Maptriks hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Programın tamamını incelemek, sponsorluk, fuar katılımı veya bireysel katılım başvurusunda bulunmak için tıklayınız.