Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN haberi 6.02.2020
Market Araştırmaları güncellemesi yayında
Türkiye çapında 235 zincir marketin 2020 Ocak ayında yaşadığı fiziksel değişimi inceleyen etkileşimli araştırmalar, Ortakalan Bilgi Bankası'nda yayında

Dünyada hızla değişen ve gelişen sektörel iletişim çözümlerine çok yönlü bir katkı sunacak şekilde tasarlanan Ortakalan.org, sosyal medya iletişiminin tüm fonksiyonlarını üyelerinin profesyonel iş ağı oluşturabileceği şekilde geliştirirken bu özelliklerini sektörel bilgi servisleriyle entegre etti.

Ortakalan.org'un özel bilgi servisleri arasında yer alan Etkileşimli Market Araştırmaları, Türkiye çapında en az 5 şube ve üzerine sahip 211 Yerel Zincir Market ile 24 Ulusal ve Discount Zincir Market'in geçtiğimiz ay yaşadığı fiziksel değişimi ortaya koyuyor.

Ortakalan.org takipçileri Etkileşimli Market Araştırmaları'nn üyelik hesaplarını yükselterek inceleyebildiği gibi ayrıca Bilgi Bankası bölümünden de satın alabiliyor.

Bilgi Bankası bölümünden Etkileşimli Market Araştırmaları'nın kapsamını incelemek için tıklayın. 

Üyeliğinizi yükseltmek için tıklayın.

Bilgi Bankası'nda sunulan ürünler ve üyelik yükseltme işlemleri için Ortakalan.org'un bütün sayfalarında sağ alt köşede bulunan kalem ikonuna tıklayarak Ortakalan Ekibi ile interaktif iletişime geçebilirsiniz.