Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN Haberi 4 Ekim 2019 Cuma 14:05
Market Araştırmaları güncellemesi yayında
Türkiye çapında 230 zincir marketin 2019 Eylül ayında yaşadığı fiziksel değişimi inceleyen etkileşimli araştırmalar, Ortakalan Bilgi Bankası'nda yayında

Dünyada hızla değişen ve gelişen sektörel iletişim çözümlerine çok yönlü bir katkı sunacak şekilde tasarlanan Ortakalan.org, sosyal medya iletişiminin tüm fonksiyonlarını üyelerinin profesyonel iş ağı oluşturabileceği şekilde geliştirirken bu özelliklerini sektörel bilgi servisleriyle entegre etti.

Ortakalan.org'un özel bilgi servisleri arasında yer alan Etkileşimli Market Araştırmaları, Türkiye çapında en az 5 şube ve üzerine sahip 207 Yerel Zincir Market ile 23 Ulusal ve Discount Zincir Market'in geçtiğimiz ay yaşadığı fiziksel değişimi ortaya koyuyor.

Ortakalan.org takipçileri Etkileşimli Market Araştırmaları'nn üyelik hesaplarını yükselterek inceleyebildiği gibi ayrıca Bilgi Bankası bölümünden de satın alabiliyor.

Bilgi Bankası bölümünden Etkileşimli Market Araştırmaları'nın kapsamını incelemek için tıklayın. 

Üyeliğinizi yükseltmek için tıklayın.

Bilgi Bankası'nda sunulan ürünler ve üyelik yükseltme işlemleri için Ortakalan.org'un bütün sayfalarında sağ alt köşede bulunan kalem ikonuna tıklayarak Ortakalan Ekibi ile interaktif iletişime geçebilirsiniz.

kurumsal sayfasını oluşturmak ister misiniz?
HAYIR    EVET