Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ORTAKALAN Haberi 11 Ekim 2019 Cuma 12:52
Market Araştırmaları Özet Raporu güncellemesi yayında
Türkiye çapında 230 zincir marketin aylık fiziksel değişimini inceleyen etkileşimli araştırmanın özet raporları Bilgi Bankası'nda yayında

Ortakalan.org, sosyal medya iletişiminin tüm fonksiyonlarını üyelerinin profesyonel iş ağı oluşturabileceği şekilde geliştirirken bu özelliklerini sektörel bilgi servisleriyle bir arada sunuyor. Ortakalan.org'un özel bilgi servisleri arasında yer alan Etkileşimli Market Araştırmaları, Türkiye çapında en az 5 şube ve üzerine sahip 207 Yerel Zincir Market ile 23 Ulusal ve Discount Zincir Market'in geçtiğimiz ay yaşadığı fiziksel değişimi ortaya koyuyor.

Ortakalan Araştırma Grubu, Etkileşimli Market Araştırmaları'nda market tipine göre ayrı ayrı ve bütün fiziki kriterlerde ele alınan verileri, sektör profesyonellerinin Türkiye'de gıda perakendesinin durumunu hızlı ve toplu bir değerlendirme altında incelemesi için özet rapor şeklinde çalışıp, her ay Ortakalan Bilgi Bankası bölümünde servise sunuyor.

Market Araştırmaları Özet Raporu ile gıda perakendesinde 10 şube ve üzerine sahip zincir marketlerin şube bazında fiziksel değişimine dair en güncel verileri, birçok farklı kriterde karşılaştırmalı grafikler ve değerlendirmelerle inceleyebilirsiniz. Ayrıca market tiplerinin sektördeki durumunu karşılaştırmalı grafiklerle ve değerlendirmelerle bir arada sunan Yönetici Özeti de bu bölümden PDF olarak indirilebiliyor.

Bilgi Bankası bölümünden Market Araştırmaları Özet Raporu'nun kapsamını incelemek için tıklayın. 

Üyeliğinizi yükseltmek için tıklayın.

Bilgi Bankası'nda sunulan ürünler ve üyelik yükseltme işlemleri için Ortakalan.org'un bütün sayfalarında sağ alt köşede bulunan kalem ikonuna tıklayarak Ortakalan Ekibi ile interaktif iletişime geçebilirsiniz.

Telefonla bilgi almak için: 0216 418 00 99

kurumsal sayfasını oluşturmak ister misiniz?
HAYIR    EVET