Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 MEDIAMARKT haberi 13.09.2021
MediaMarkt Startup Challenge'a başvurular devam ediyor
MediaMarkt Türkiye tarafından bu yıl 4'üncüsü Lenovo Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilecek olan 'MediaMarkt Startup Challenge'ın başvuru süreci devam ediyor. Girişimcileri Avrupa'ya götürecek projeye başvurular 24 Eylül'e kadar sürecek

MediaMarkt’ın Türkiye’ye özel gerçekleştirdiği “MediaMarkt Startup Challenge” projesinin dördüncü dönem başvuruları devam ediyor. Perakende dünyasında, inovatif değişikliklerle fark yaratan ve dönüştüren uygulamaları hayata geçirmeyi amaçlayan proje kapsamında girişimciler, 24 Eylül’e kadar başvurularını yapabilecek. MediaMarkt Türkiye’nin bu yıl Lenovo Türkiye iş birliği ile hayata geçirdiği projeye yapılacak başvurular https://www.mmstartupchallenge.com/tr adresi üzerinden gerçekleştirilecek.

Dijitalleşmeyi iş süreçlerine adapte edebilen ve bu bağlamda perakende sektörüne yönelik çözümler geliştiren projeler arasından istenilen kriterlere uygun projeler 22 Ekim günü dijital olarak düzenlenecek MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde uzman jüriye sunumlarını yapacak.

Startuplara projelerini Avrupa’da hayata geçirme fırsatı
MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde ilk üçe giren projeleri oldukça cazip ödüller bekliyor. Birinci olan proje, Münih’te gerçekleşecek Plug and Play Retailtech Center Hızlandırma Programı’na katılmanın yanı sıra; girişimciler için kurumsal ortaklıklar sunan hızlandırma programına dahil olma hakkı, Silikon Vadisi’nin en aktif yatırımcıları arasında olan Plug and Play’in girişimci ağına dahil olma fırsatı yakalayacak. İkinci olan proje ise MediaMarkt mağazalarında pilot uygulama fırsatı ve sektör liderlerine çözümlerini sunma hakkı elde edecekken; üçüncü olacak proje de yine MediaMarkt mağazalarında pilot uygulama imkanına sahip olacak.