Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 MEDIAMARKT haberi 28.11.2019
MediaMarkt'ta Şahane Cuma başlıyor
MediaMarkt, Şahane Cuma'yı bir gün önceden, yani bu akşamdan başlatarak Metropol İstanbul AVM'deki mağazasını Burcu Esmersoy'la ve teknolojiseverlerle birlikte açarak özel indirimleri önceden katılımcılara sunacak

MediaMarkt, Şahane Cuma’ya özel bir etkinlik düzenliyor. Bu yıla özel olarak Burcu Esmersoy’la iş birliğine giden MediaMarkt Türkiye, bu kapsamda da Metropol İstanbul AVM’de yer alan mağazasında özel bir etkinlik gerçekleştirecek. Bu akşam (28 Kasım) gerçekleşecek etkinlikte Burcu Esmersoy, MediaMarkt mağazasında teknolojiseverlerle buluşacak. Böylece Şahane Cuma indirimleri Türkiye’deki tüm MediaMarkt mağazalarında bu akşamdan tüketiciye sunulacak. 

Eğlencenin, indirimin ve sürprizlerin gerçekleşeceği MediaMarkt’ın Burcu Esmersoy’la Şahane Cuma etkinliği bu akşam Metropol İstanbul AVM, MediaMarkt mağazasında yapılacak. Etkinlik tüm katılımcılara açık olacak.

MediaMarkt Türkiye, geçtiğimiz yıl ise Levent Merkez Mağazası’nda Didem Soydan ve Umut Eker’le Şahane Cuma’yı erken başlatmış, ikili mağazanın açılışını bekleyen yüzlerce teknolojiseverle birlikte patlamış mısır yiyip sahlep keyfi yapmıştı. Sevenleriyle bol bol fotoğraf çektiren ikili, elektronik severlerle indirimler ve ürünlerle ilgili de bol bol sohbet etmişti.