Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 MEDIAMARKT haberi 13.02.2020
MediaMarkt'tan ''aşkla dolu'' kampanya
MediaMarkt Türkiye, sevgilisine son teknoloji hediye almak isteyenlere özel Sevgililer Günü kampanyasını başlattı

MediaMarkt, sevgilisine son teknoloji hediye almak isteyenler için hayata geçirdiği “Aşık Olunacak Hediyeler” kampanyasını başlattı. Buna göre Huawei P30 LITE 64GB akıllı telefon 2.299 TL’den, faizsiz ve masrafsız 10 ay taksit fırsatıyla sunuluyor. Ayrıca kampanyada kulaklıklardan bakım kitlerine, saç kurutma makinalarından saç düzleştiricilerine ve kahve makinalarına kadar çok çeşitli ürünler de bulunuyor. 

İkincisi yüzde 50 indirimli
Hem kendisine hem de sevdiğine akıllı saat almak isteyenlere özel Samsung akıllı saatlerde 2’nci üründe yüzde 50 indirim uygulanırken seçili kartlarda peşin fiyatına 6 taksit fırsatı da bulunuyor. Kampanyanın ilk günlerinde indirime giren diğer ürünler ise şöyle Philips 13 başlıklı Erkek Bakım Kiti 269 TL ve JBL kablosuz kulak üstü kulaklık 599 TL.

Sevgiliye özel Hediye Bulucu
MediaMarkt, gerçekleştirdiği indirimlere ek olarak hala hangi hediyeyi alacağına karar veremeyenler için “Hediye Bulucu” uygulamasını da 14 Şubat’a özel tekrar başlattı. “Hediye Bulucu”; seçenekleri arasında bulunan “Son Teknoloji Sever”, “Ev Kuşu”, “Oyuncu”, “Müzik Sever”, “Jön Gibi Adam” ve “Dünya Güzeli” kategorileriyle eşine hediye almak isteyenler için, sevgililerine özel hediyeler sunuyor.