Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 METRO TOPTANCI MARKET (Ulusal) haberi 8.06.2021
Metro Türkiye, Fethiye'de özel yatlara online sipariş hizmeti başlattı
Metro Türkiye, 2015 yılında başlattığı marina sevkiyatı hizmetini genişletmeye devam ediyor. Geçen yıldan bu yana Bodrum yarımadasında yer alan tüm iskele ve marinalardaki özel yatlara sunduğu online sipariş hizmetini bu kez Fethiye'de de devreye aldı

Yaz mevsiminin başlaması ve aşı tedarikinde yaşanan olumlu gelişmeler ile birlikte turizm bölgelerinin de yeniden hareketlenmesi bekleniyor. Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığı 1990 yılından günümüze güvenilir bir alışveriş deneyimi sunan Metro Türkiye de Bodrum’un ardından bu kez Fethiye’de de tekne ve yat seyahatlerine özel marina sevkiyatı hizmetini sunmaya başladı. 

Bu kapsamda Metro Türkiye, Fethiye’deki tüm iskele ve marinalardaki yatlara yönelik online sipariş sistemini hayata geçirdi. Özel yatlarda seyahat eden müşterilerine https://yatservis.metro-tr.com sitesi aracılığıyla tek tıkla sipariş imkânı sunan Metro Türkiye’nin bu hizmetinden Fethiye ve Göcek civarında bulunan tüm marina, liman ve iskelelerdeki özel yat müşterileri faydalanabiliyor. Müşteriler siteye telefon numaralarını girip kendilerine gönderilen kullanıcı kodu ve şifre işlemlerini tamamladıktan sonra hemen sipariş verebiliyor. Bodrum yarımadasındaki tüm iskele ve marinalardaki yatlar ise www.metroyatservis.com sitesi üzerinden geçen yıldan bu yana olduğu gibi online sipariş sisteminden faydalanmaya devam edecek. 

5 binden fazla ürün teslimat ücreti alınmadan 24 saat içerisinde teslim ediliyor
Fethiye ve Bodrum’daki online sipariş hizmeti kapsamında sunulan 5 binden fazla ürünün teslimatı ise fiyat farkı ve teslimat ücreti olmadan pazar hariç haftanın 6 günü 24 saat içerisinde gerçekleştiriliyor. Bu ürünlerin arasında Metro Premium markalı Anzer balından özel üretim zeytinyağına, Kars yöresine ait tereyağından İtalya’ya özgü balzamik sirkeye, kabuklu midyeden manda peynirine ve taze olarak sevk edilen paketli meyve sebzeden 70 çeşit balığa kadar birçok farklı seçenek sunuluyor. Hem yerel hem ithal 100’e yakın coğrafi işaretli ürünle birlikte, organik ve glütensiz ürün gamı da online sipariş kapsamındaki ürünler arasında yer alıyor. Gıda ürünlerinin yanı sıra temizlik ve kişisel bakım ürünleri gibi ihtiyaç duyulabilecek ürün seçenekleri de yat tutkunlarına kesintisiz bir mavi yolculuk imkânı sağlıyor. 

Sevkiyatlarda üst düzey hijyen önlemleri de alınıyor
Tüm operasyonlarında olduğu gibi marina sevkiyatlarında da ürünleri sağlıklı ve güvenilir şekilde ulaştırmak için titizlikle çalışan Metro Türkiye, teslimat sürecindeki tüm araçları düzenli aralıklarla dezenfekte ediliyor. Metro Türkiye teslim edilecek tüm ürünleri uygun sıcaklıklarda çift rejimli (+4 ve -18 C), izolasyonlu araçlarla ve koruyucu ekipmanlarla taşıyarak hijyenik ve güvenli şekilde sunuyor.