Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 METRO TOPTANCI MARKET (Ulusal) haberi 7 Ağustos 2019
Metro Türkiye'den yeni hizmet
Metro Türkiye, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğu hizmetlerine bir yenisini ekleyerek ''Marina Sevkiyatı''na başladı

Deniz severlerin en büyük tutkularından biri hiç kuşkusuz tekneyle açılmak... Ancak ister günübirlik olsun ister uzun süreli, tekne gezisinden önce gıdadan temizlik ürünlerine uzanan ihtiyaçlar için yorucu bir alışveriş yapmak gerekiyor. Uygun fiyatlı, taze ve kaliteli ürünlerini müşterileriyle buluşturan Metro Türkiye ise yeni hizmeti “Marina Sevkiyatı” ile denizde gerekli tüm malzemeleri marinadaki tekneye kadar getiriyor. 

Marina Sevkiyatı hizmetinden yararlanmak isteyenler, Metro Türkiye’nin Pendik ve Bodrum mağazalarından telefon, faks veya e-mail aracılığıyla sipariş verebiliyor. Gıdadan tekne ayakkabısına binlerce ürün Metro Türkiye güvencesiyle gün içerisinde Pendik veya Bodrum marinada demirli tekneye teslim ediliyor. Böylece denize açılacaklar ihtiyaçları olan malzemelerin tedariki için zaman ve enerji kaybetmeden tekne yolculuğunun tadını çıkarıyor.