Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 HAYAT KİMYA haberi 15.10.2020
Molped'den kız sözü: 100 günde 100 kıza koçluk desteği
Molped; 'Kız Sözü' kampanyasıyla birlikte 'Kız Sözü Koçluk Destek Programı'nı başlattı. Programda 100 günde 100 kıza koçluk desteği verilecek

Molped, başarıya olan inanca, kendini keşfetmeye, içindeki gücü fark etmeye davet ettiği “Kız Sözü Koçluk Destek Programı”nda, unvanlı koçlarla 100 günde 100 kıza koçluk desteği verecek. Başvuruları www.kizsozu.com sitesi üzerinden gerçekleştirilen “Kız Sözü Koçluk Destek Programı”nda başvurular arasından seçilecek 100 kişi, jüri tarafından belirlenen kriterle değerlendirilerek, koçluk programına dahil olma hakkı kazanacak.

Başvuruları 21 Ekim'e kadar sürecek olan 'Kız Sözü Koçluk Destek Programı'nda adaylar; “Hedefim nedir?”, “Hedefimde bugün neredeyim?”, “Bu hedefe ilerlerken 100 gün içinde başarmak istediklerim neler?”, “Hedefimi başarı ile tamamladığımda hayatımda ne değişecek?” gibi soruları yanıtlayarak her biri kendi alanında uzman, farklı disiplinlerde tecrübesi olan jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek. Molped'in 'Kız Sözü' kampanyası marka yüzü olan Elçin Sangu jüri üyeleri arasındaki yerini alırken, tüm genç kızları bu programa davet ediyor.   

"Genç kızları, kendi kaynakları, yetenekleri ve potansiyelleri ile buluşturmayı hedefliyoruz. Kendileri ile ilgili farkındalıklarını artırmalarını, güçlü ve gelişmeye açık yönlerini öğrenmelerini, onları başarıya götürecek yolları keşfetmeyi öğrenmelerini istiyoruz. Ve tabii ki genç kızlara verilecek koçluk desteği ile hedeflerine giden yolda kendilerine verecekleri sözleri yerine getirmeleri için, kendi güçlerini fark etmelerini sağlamak istiyoruz" diyen Hayat Kimya Hijyenik Ped Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Gülhan Eğilmez, 21 Eylül'de başlayan başvurulara olan ilginin oldukça yüksek olduğunu da ekliyor. 

18 yaşından büyük herkesin başvuru yapabileceği 'Kız Sözü Koçluk Destek Programı' kazananları, 11 Kasım’da www.kizsozu.com adresinde açıklanacak.