Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 METRO TOPTANCI MARKET (Ulusal) Haberi 7 Ekim 2019 Pazartesi 09:18
''O Salı Bu Salı'' için geri sayım başladı
İşini özveriyle yapan işletme sahipleri ve kampanyalardan faydalanmak isteyen herkes, 8 Ekim Salı günü Kendi İşim Günü'nde buluşuyor. Bu yıl ''O Salı Bu Salı'' sloganıyla gerçekleşecek bu özel günde Metro Türkiye, işletmelerin tanıtımına destek olacak ve birbirinden cazip kampanyaları geniş kitlelere duyuracak

Dünyanın önde gelen uluslararası perakende şirketlerinden Metro, Türkiye dâhil faaliyet gösterdiği ülkelerde Kendi İşim Günü’nü 4’üncü kez kutluyor. Her yıl Ekim ayının ikinci salı günü, dünyanın dört bir yanındaki işletmelerle birlikte Kendi İşim Günü’nü kutlayan Metro; Metro müşterisi olsun ya da olmasın, işini özveriyle yapan,  tüm işletme sahiplerine destek oluyor. Bu kapsamda işletmelerini ücretsiz bir şekilde daha fazla kişiye tanıtmalarını ve daha fazla müşteri kazanmalarını sağlayan Metro, bu sayede sektörde büyük farkındalık da yaratılıyor. 

Bu yıl 8 Ekim Salı gününe denk gelen ve ilk kez “O Salı Bu Salı” sloganıyla yapılacak kutlamalarda, Kendi İşim Günü’ne katılmak isteyen farklı sektörlerden işletme sahipleri birçok fırsattan faydalanıyor. İşletme sahipleri, www.kendiisimgunu.com.tr internet sitesi üzerinden 8 Ekim’e özel kampanyalarını oluşturuyor ve bu kampanyalar yayımlandığı anda sitedeki haritada yerini alıyor. 

Tamamen ücretsiz olan bu tanıtım sayesinde küçük işletmeler, daha fazla kişiye ulaşarak yeni müşteri kazanma fırsatı yakalıyor. Birbirinden cazip fırsatlardan yararlanmak isteyen herkes, bu siteyi ziyaret ederek, harita özelliği sayesinde bulunduğu şehirdeki kampanyaları keşfedebiliyor, sunulan fırsatlardan sınırsız bir şekilde yararlanabiliyor. 

Tüm bunların yanı sıra ziyaretçiler tarafından en beğenilen ve en çok ilgi çeken kampanyalar, internet sitesinin dışında Youtube ve Instagram üzerinde de öne çıkarılarak daha fazla kişiye ulaştırılıyor. 

İşletme sahipleri en büyük yardımcıları olarak dijital araçları görüyor
İşletme sahiplerinin deneyimlerine ve kamuoyunun bağımsız işletmelere nasıl baktığıyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için Metro, aralarında Türkiye, Almanya, İtalya, Portekiz ve Fransa’nın da bulunduğu 10 ülkede 10 bin katılımcıyı kapsayan bir araştırma gerçekleştirdi. Araştırma sonuçlarına bakıldığında araştırmaya katılan Türkiye’deki işletme sahiplerinin yüzde 96’sı, dijital araçların verimliliği artıran en büyük etken olduğunu belirtirken, yüzde 87’si çalışanların eğitilmesi için harcanan fonların verimliliği artıran bir diğer unsur olduğunu söyledi. 

Araştırma Türkiye’deki tüketicilerin yüzde 75 gibi büyük bir kesiminin yaşadıkları yerlerde kendi işini yapan daha fazla işletme görmek istediklerini de kaydetti. 

kurumsal sayfasını oluştumak ister misiniz?
HAYIR    EVET