Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 OLİ CENTER (Gaziantep) haberi 22.05.2020
Oli Center'dan ''Sadaka Taşı'' uygulaması
Oli Center, Ramazan ayı dolayısıyla eski bir gelenek olan ''Sadaka Taşı'' uygulamasını geliştirerek unlu mamuller ve manav ürünlerini paylaşım reyonuna ekledi

Koronavirüs salgını sebebiyle, tüm dünya ile beraber ülkemiz de zorlu bir dönemden geçiyor. Gaziantep'in köklü perakendecilerinden Oli Center Marketler Zinciri; ülkesinin, halkının yanında olmak adına ve Ramazan ayı hürmetine, yıllarca süregelen ve eski bir geleneğimiz olan "Sadaka Taşı” uygulamasını geliştirme kararı aldı. 

Oli Center, bu Ramazan ayında unlu mamullerini ve manav ürünlerini paylaşım reyonuna ekledi. “Ramazan’ın tadı paylaşarak çıkar” diyen Oli Center müşterileri, iki ekmek alıp birini, iki kilo patates alıp bir kilosunu ihtiyaç sahipleri için “Sadaka Taşı”na bırakabiliyor.

Oli Center Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Yorguner, “Paylaşmaya, dayanışmaya, biz olmaya, halkımızla bir bütün olmaya her zaman önem verdik ve yeniliklerden bir adım geri kalmadık. 1979 yılından beri yılmadık, yenilikleri takip ederken hiçbir zaman benliğimizden ödün vermedik. Bugüne kadar halkımız ile beraber, iç içeydik ve bugünden sonra da sosyal mağazacılık unvanımızı kaybetmeyerek hiç durmadan ilerleyeceğiz. Salgın sebebiyle ülkemizdeki bu sıkıntılı durumlardan etkilenenler ile Ramazan’da paylaştıkça çoğalır deyip bereketine inananları bir araya getirmek istedik. Oli Center ailesi olarak çorbada bizim de tuzumuz bulunsun diyerek ‘Sadaka Taşı’na biz de eklemeler yaptık” dedi.

Bu paylaşım ile daha çok ihtiyaç sahibine, ihtiyaçlarını beraber ücretsiz ulaştırdıklarını anlatan Yorguner, sözlerini şöyle sürdürdü: “Hep beraber bu hayır işine girdik ve veren elin alan eli görmediği, ihtiyacı olup da söyleyemeyenler için uygulama gelişti, bugünlere geldi, Ramazan ile beraber bereketlendi. Misyonumuzdan ve vizyonumuzdan kopmadan geldiğimiz bugün bu noktada halkımıza şükranlarımızı sunarız. Sağlıkla kalsınlar.”