Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ONUR MARKET (İstanbul) haberi 26.06.2020
Onur Market, mağazalarına bir yenisini ekledi
Pandemi sürecinde de yatırımlarına ara vermeyen Onur Market, Kırklareli Merkez'de bulunan Otogar mağazasını alışverişçilerinin hizmetine sundu

Onur Market, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Çevreye ve topluma duyarlı sorumluluk anlayışıyla istikrarlı büyüyerek ülke ekonomisine katkı sağlamayı ve bu doğrultuda faaliyetlerini sürdüren Onur Market, Kırklareli Merkez’de yeni bir mağaza açtı.

Yeni mağazanın açılış kurdelesi Onur Market Satış Direktörü Metin Günay, Kurumsal Satın Alma ve Destek Operasyon Direktörü İsmail Özen ve Stratejik Planlama ve Pazarlama Operasyon Müdürü Anıl Civez tarafından yapıldı. 

Mağaza açılışında konuşan Metin Günay, “Türkiye istihdamına toplam 5 bine yakın personeliyle katkıda bulunan, perakende sektörünün en başarılı markası olmayı hedefleyen Onur Market, her gün ilk günkü heyecanla var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Onur Market, Kırklareli Otogar mağazasının açılışında müşterilerine çeşitli aktiviteler, indirimler, fırsatlar ve promosyonlu ürünler sundu.