Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 ONUR MARKET (İstanbul) haberi 22.02.2021
Onur Market'ten Bursa'ya yeni şube
Özen Grup bünyesinde hizmet veren Onur Market'in sayısı her geçen gün artıyor. Onur Market yeni mağazasını geçtiğimiz günlerde Bursa Göçmen Konutları'nda açtı

Onur Market ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının sağlık ve ekonomi alanlarındaki etkilerini en aza indirmek için çalışmaya devam ediyor. Bu doğrultuda hazırlanan kampanyalar ve mağaza içerisinde almış olduğu önlemlerle müşterilerinin bütçesini ve sağlığını düşünerek keyifli alışveriş olanağı sağlarken, çalışanlar için de tüm önlemleri alarak güvenli bir çalışma ortamı sunuyor.     

Pandemi koşullarına uygun olarak gerçekleştirilen açılışta konuşan Onur Market Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa Bölge Direktörü Hakan Özen, “Bu yıl farklı bir heyecan içindeyiz. 25’inci yılımızı kutlamaya hazırlanıyoruz ve sektöre çeyrek asırdır yön veren kurum olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. İçinde bulunduğumuz pandemi koşullarına rağmen, Bursa ve ülke ekonomimize destek olmak, vatandaşlarımıza her gün yeni bir istihdam kapısı açmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Yeni normal dediğimiz süreçte, her alanda dijitalleşmeye yönelik bir düzene doğru geçiş yapıyoruz. Bu doğrultuda hem mağazalarımızı hem de online platformlarımızı her geçen gün geliştirerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Online mağazamızdan ve mobil uygulamamız üzerinden siparişlerini veren müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede hazırlayarak sorunsuz teslim ediyoruz” dedi.
    
Bursa’da faaliyete yeni geçen Göçmen Konutları ile Bursa genelinde bin 800 kişiye istihdam oluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Özen, “Taze, geniş ürün ağı ve kaliteli hizmet neticesinde müşterilerimizin takdirini topluyoruz. Bu başarıyı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Göçmen Konutları şube açılışına özel hazırladıkları indirimler ve fırsatları müşterileriyle buluşturdu.